Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Makaveli

De-ale lui Balotelli! Atacantul a fost prins fumând în toaleta trenului cu care AC Milan mergea la Florenţa

Recommended Posts

De-ale lui Balotelli! Atacantul a fost prins fumând în toaleta trenului cu care AC Milan mergea la Florenţa

 

balotelli.jpg?width=610

 

Atacantul italian a fost integralist în meciul de ieri, dar nu s-a remarcat prin nicio fază periculoasă de poartă

Mario Balotelli s-a dovedit a fi transferul anului pentru Milan. Venirea atacantul a resuscitat jocul formaţiei lui Allegri, reuşind pentru „rossoneri“ şapte goluri în opt partide. Totuşi, atunci când şefii Milanului au decis să plătească 20 de milioane de euro pentru vârful de atac, au luat la pachet şi boacănele pe care le face acesta. Ultima s-a întâmplat chiar înaintea meciului de campionat de ieri, de pe terenul Fiorentinei, încheiat la egalitate, scor 2-2. Şefii Milanului au decis ca echipa să plece cu trenul până la Firenze. În timpul celor câteva ore de mers, Balotelli nu a putut să se abţină şi a fumat o ţigară în toaletă. Acesta fost surprins de unul dintre oamenii de ordine, care i-a raportat imediat lui Galliani. „Ar trebui să îl trageţi de urechi pentru că fuma în baie“, i-a zis jandarmul şefului de la Milan, conform Gazzetta dello Sport. Nici colegii nu au rămas impasibili la gestul lui Balotelli, imaginile paparazzilor surprinzând momentul când Niang îl certa pe coechipierul său.

 

Urmează amenda

 

Cum fumatul este interzis în trenurile din Italia, oficialii echipei se văd nevoiţi să îi dea o amendă atacantului. „O să plătească din propriu buzunar pentru comportamentul său“, a spus Galliani. Interesant este că Balotelli a stat departe de probleme de când a venit la Milan, mai ales că la fosta sa echipă, Manchester City, îşi câştigase reputaţia de jucător problemă, fiind în centrul atenţiei de mai multe ori pentru glumele sale. Iar nu de puţine ori, atacantul italian a fost surprins cu ţigara în gură, antrenorul Roberto Mancini criticându-l pentru viciul său.

 

Sursa: ProSport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poi la omu asta nu ai ce sai faci e prea nebun

Face tot ce vrea el 

Asta e genu lui de om

Share this post


Link to post
Share on other sites

Atacantul italian a fost integralist în meciul de ieri, dar nu s-a remarcat prin nicio fază periculoasă de poartă

 

Din cauza acelei tigari nu s-a remarcat, l-a terminat total, cu siguranta. Exagereaza reporterii, si daca a fumat, ce? Poate ca nu trebuia sa fumeze in acea baie, dar nu cred ca i se poate interzice sa fumeze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

=)) Nimic nu ma mai surprinde la omu' asta, e nebun complet. E nebun de bun ce e, ca fotbalist. :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt foarte multi fotbalisti care fumeaza si eu unul nu sunt de acord ca fumatul iti diminueaza din performantele fizice. Am jucat si eu fotbal si m-am apucat de fumat intre timp. Si nu am simtit nicio schimbare.


Sunt fotbalisti mari care fumeaza, numai de la noi din tara, e bine-cunoscut faptul ca Dobrin, Andone, Lacatus, Chivu, Lobont, Mutu au fumat sau fumeaza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar nu ai cum sa ii opresti de la fumat pe niciunu-l,Si amenzi daca le da,tot degeaba.Pana la urma face ce vrea cu copu lui.Cum si noi ceilalti facem lafel.Oricum super tare omu,sa o tina tot asa ;) (cu fotbalu ;;),si cu ce mai vreau el :D)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...