Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

oNNNi

Grasu XXL feat. Mitză - Tare Frate

Recommended Posts

Inca un jeg de melodie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obezu XXL parca zicea ca se lasa de muzica acum o luna si ceva , atunci cand a avut accidentu ... Legat de melodie , sincer , e prea retarda. Pe jumate din ea se tot repeta cuvintele ¨tare frate¨. N-am sa inteleg niciodata de ce rahaturile astea de melodii se tot promoveaza la radio. Incep sa cred ca cineva ne vrea prosti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obezu XXL parca zicea ca se lasa de muzica acum o luna si ceva , atunci cand a avut accidentu ... Legat de melodie , sincer , e prea retarda. Pe jumate din ea se tot repeta cuvintele ¨tare frate¨. N-am sa inteleg niciodata de ce rahaturile astea de melodii se tot promoveaza la radio. Incep sa cred ca cineva ne vrea prosti.

 

Inca un jeg de melodie.

Aprob , nimeni nu putea zice mai bine.

 

El cica e rapper , dar nu isi da seama ca se face singur de ras zicand asta.Cea mai tampita melodie pe care am auzit-o vreodata.

@ yoNU , nimeni nu ne vrea prosti asa e natia asta de fel ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Orice ar fi , Hip-Hop sigur nu e, si din pacate Grasu` nu mai face Hip-Hop de mult, pe cand canta cu Bitza imi placea sa il ascult dar s-a stricat de tot de cand e la Okapi la fel ca si restu`. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta ar trebui sa fie o melodie?:| ,nimeni nu putea sa o zica mai bine ca Lego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca mai sus m-am exprimat doar in cateva cuvinte revin aici si o zic in felul urmator.Tot okapisound o da comercial,tot ce scot astia e doar sa se vanda!

Melodiile astea retardate,fara mesaj trag foarte bine la pitipoance si cocalari.La oameni cu hq-ul la pamant.

Credeti ca DOC,Cedry2k,Bitza si sunt multi,multi MC care o dau bine au nevoie de videoclipuri cu bling-blinguri sa atraga lumea?Categoric nu! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doar videoclipul e frumos restu...nimic

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...