Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Makaveli

Ionuţ Negoiţă confirmă: "La meci au venit un scouter de la Chelsea şi unul de la Juventus!"

Recommended Posts

ionut-negoita.jpg?width=610

 

Ionuţ Negoiţă acuză arbitrajul pentru remiza cu "U" Cluj, scor 1-1. Acţionarul dinamovist susţine că jucătorii pe care-i plăteşte au fost dezavantajaţi în mai multe rânduri, inclusiv la faza din care clujenii au marcat.

 

"Ştiu să şi pierd, nu ies toate în viaţa aşa cum ne-am dori. Singura frustrare este legată de arbitraj care a fost foarte slab. Golul lor a fost dat după un fault neacordat. Au fost şi foarte multe cartonaşe galbene şi opriri ale jocului nejustificate. Nu suntem în formă în fiecare zi, nu am ce să le reproşez jucătorilor", a declarat Ionuţ Negoiţă la DigiSport.

 

Oficialul dinamovist a confirmat că la această partidă a asistat şi un scouter de la Chelsea, aşa cum ProSport a anunţat în exclusivitate. Negoiţă spune însă că şi Juventus şi-a trimis un reprezentant la acest meci.

 

"Au fost mai mulţi scouteri la acest meci, unul de la Chelsea, unul de la Juventus şi încă unul dar îmi scapă de la ce echipă", a declarat Ionuţ Negoiţă la DigiSport.

 

Sursă: ProSport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...