Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AlexanderX

"Imi doresc sa ajung la o echipa din Germania!" Reghecampf a trasat obiectivele Stelei! La ce se asteapta dupa ce Becali a intrat la puscarie:

Recommended Posts

imi-doresc-sa-ajung-sa-antrenez-in-germa

"Eu intotdeauna voi alege ce e mai bine pentru mine si familia mea. Totdeauna analizez foarte bine aceste lucruri, nu-mi place sa stau sa incurc oamenii, imi place sa respect ceea ce vorbesc si nu cred ca lucrul cel mai important in viata este sa alergi dupa bani. Mie mi-ar conveni foarte mult sa ajung in Germania, pentru ca vorbesc germana foarte bine, cunosc campionatul si am foarte multi prieteni acolo", a spus Reghe intr-un interviu in Playboy.

Reghecampf a dezvaluit si care sunt obiectivele echipei in noul sezon: "Noi facem anumite discutii ca sa cream, asa, o atmosfera in jurul echipei, sa-i facem pe jucatori sa fie mult mai responsabili. Intr-adevar, noi ne dorim foarte mult ca in urmatorii ani sa cistigam totul, dar va fi foarte greu. Cu siguranta ca noi ne vom dori, la anul, sa cistigam si titlul, si Cupa, deci aceste doua trofee sint obiectivele mele personale, plus calificarea din grupele Champions League", a adaugat Reghecampf, care a mai mentionat ca si-ar dori sa il cunoasca intr-o zi pe Mourinho.

 

 

warn up / n-ai precizat sursa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiam de intentiile lui Reghe de a merge in Germania. A spuso de multe ori, chiar si cand a venit la Steaua. In prezent interesul lui este 100% la Steaua pentru ca isi doreste foarte mult sa antreneze in Champions League, si acum are ocazia. Rezultatele si linistea din club il fac sa ramana in continuare la Steaua. Nu cred ca se poate plange de bani, de jucatori sau de performanta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...