Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MickeyTROLF

eG TV - Bloodz on Bitch

Recommended Posts

Titlu oficial: Bloodz on Bitch


Data lansării: 26.07.2013


Gen: Prezentare, Actiune


Durată: 3:23


Scurtă prezentare: O mica actiune din partea gang-ului Bloods.


 



 


LIKE!


Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos.Felicitari.Am sa intru si eu bz cand fac lvl 5 21.gif ciow 8.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos video.. 

 

Ps. Cum se numeste melodia de fundal ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari ma ! A iesit bine 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos video.. 

 

Ps. Cum se numeste melodia de fundal ?!

 

Loyal - Forme adecvate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte Frumos videoul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare!

Ai filmat frumos,ai avut idei bune,dar as fi ales melodia asta de fundal :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macar melodia e buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare!

Ai filmat frumos,ai avut idei bune,dar as fi ales melodia asta de fundal :

 

Idea era fix alta despre o tarfa de care cei in Bloods profita.. de aia am pus melodia aia :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos videoclipul si totodata melodia !

Share this post


Link to post
Share on other sites

A esit fain ma si melodia se potriveste !!!!!! noroc cu actori aia buni ai uitat sai specifici dar oricum se vad in video:)))))) GG

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-ati vrut sa ma luati pe mine ca femeie ...feminist_en.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno , macar avea tate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno , macar avea tate

 

 

Oricum tot nu se potrivean+strica si farmecu     lolidiot.gif  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari pentru efort,in schimb celelalte categorii prezinte niste lacune imense.

Cum ar fi , faptul ca politistul ala n-avea ce sa caute acolo , intre 3 gangsteri. Pentru ca nu se duce un politist singur la 3 gangsteri inarmati.Apoi ca l-a omorat asa fara niciun motiv si ca a scos shotgunu ala de nicaieri.

Apoi faptul ca ala vine cu shotgunu si o omoara pe tipa in pat.posiblitatea fiind foarte mare sa il nimereasca pe el sau sa se produca victime colaterale (gangsteriI) . Asta a fost ceva destul de deplasat.

 

Si ca se plimba toti 3 cu shotgunuri pe strada,nu e ok deloc deoarece ar putea fi foarte usor saltati de politie , si e si non rp sa fluturi un shotgun pe strada .

In plus , te dezavantajeaza si strica faptul ca ai ales piesa prima data si apoi ai facut videoclipul pe baza melodiei,si nu invers cum era normal.

 

O nota raport audio / video / scenariu , 8,5 / 6 /  5

 

Bafta pe viitor cu videoclipurile,comentariul nu este scris pentru ca asa imi place mie sa fiu hater , este doar un comentariu realist,nu mi-o lua in nume de rau.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sal plz kf ?

Filmul este regizat frumos, actiune interesanta, dar daca eram eu in videoclip era un film pentru Hollywood (se putea lua si un premiu Grammy), dar na...pentru urmatoarea sesiune de filme daca vreti sa castigati bani si sa fi cunoscut ca un regizor foarte bun, /w me. :*:>:))

SALPA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fain ! A iesit bine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari pentru efort,in schimb celelalte categorii prezinte niste lacune imense.

Cum ar fi , faptul ca politistul ala n-avea ce sa caute acolo , intre 3 gangsteri. Pentru ca nu se duce un politist singur la 3 gangsteri inarmati.Apoi ca l-a omorat asa fara niciun motiv si ca a scos shotgunu ala de nicaieri.

Apoi faptul ca ala vine cu shotgunu si o omoara pe tipa in pat.posiblitatea fiind foarte mare sa il nimereasca pe el sau sa se produca victime colaterale (gangsteriI) . Asta a fost ceva destul de deplasat.

 

Si ca se plimba toti 3 cu shotgunuri pe strada,nu e ok deloc deoarece ar putea fi foarte usor saltati de politie , si e si non rp sa fluturi un shotgun pe strada .

In plus , te dezavantajeaza si strica faptul ca ai ales piesa prima data si apoi ai facut videoclipul pe baza melodiei,si nu invers cum era normal.

 

O nota raport audio / video / scenariu , 8,5 / 6 /  5

 

Bafta pe viitor cu videoclipurile,comentariul nu este scris pentru ca asa imi place mie sa fiu hater , este doar un comentariu realist,nu mi-o lua in nume de rau.

 

 

Era facut sa spargem plictiseala :)) Oricum mulumesc pentru aprecieri tuturor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos a iesit dar cu partea cu politistu nu prea... idem dew 1 politist intre 3 gangsteri :-? in rest a fost totul ok,ati gandit totul foarte bine,felicitari! Ai un like!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesant filmuletul....

Din mai multe incercati poate veti ajunge la un film pentru hall of fame :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...