Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

cSd09

Florin Salam - De tine m-am indragostit

Recommended Posts

Numele melodiei : De tine m-am indragostit
Cantaretii : Florin Salam

Link melodie :  


Cateva detalii despre melodie: HIT, o melodie frumoasa iar a lu Salam.

Video :  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta-i Romania zilelor noastre , plina de manelisti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer să fiu nu îmi plac manelele, dar asta e chiar frumoasă.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta-i Romania zilelor noastre , plina de manelisti

A nu ma, mai bine sa am plete nespalate. Vezi ca daca asculti manele nu inseamna ca esti si prost, chiar daca lumea catalogheaza uneori asa (te baga in oala cu tiganii) 21.gif Cam 90% din cei care asculta manele sunt si prosti dar, uite spre exemplu eu ascult asa cand vreau sa ma simt bine, la petrceri nelipsite si.. cam atat. Dar stiu si melodii de dubstep,trap,rap,hip-hop etc. 1.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A nu ma, mai bine sa am plete nespalate. Vezi ca daca asculti manele nu inseamna ca esti si prost, chiar daca lumea catalogheaza uneori asa (te baga in oala cu tiganii) 21.gif Cam 90% din cei care asculta manele sunt si prosti dar, uite spre exemplu eu ascult asa cand vreau sa ma simt bine, la petrceri nelipsite si.. cam atat. Dar stiu si melodii de dubstep,trap,rap,hip-hop etc. 1.gif

nu am parul mare, si nu ma intereseaza de cei cu par mare ca pana la urma e problema lor,dar... cand aud manele gen: VALOAREA MEA NU O ARE NIMENEA si mai ales romani care asculta asa ceva iar ei nu au ce pune pe masa... chiar e deprimant

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu am facut topic sa va certati (vorbiti) voi 2, vroiam sa fac melodia cunoscuta. Nu mai faceti +1 aiurea va rog.

 

@Rajin, daca nu iti plac manelele de ce ai mai irosit 3 secunde din viata sa dai click pe topic? Daca nu va plac manelele nu mai intrati pe toate topicurile de "manelisti".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Soloooooo

Ce-a mai smechera melodie pe sistem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Maneaua maneleleor e prea smechera!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...