Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

LLoyD

eG TV - Bank Robbery

Recommended Posts

  • Titlu oficial: [eG TV] Bank Robbery.

  • Data lansării: 27.08.2013

Gen: Actiune.

Durată: 2:41

Scurtă prezentare: 3 mafioti originari din Las venturas se hotarasc sa jefuiasca banca statala.

 

 

 

 

Vizualizati in HD.

 

 

 

Acesta este al doile film creat de mine , primul fiind acesta .

Lucrez de mult timp la acest film , iar in sfarsit am reusit sa finalizez o munca de cateva ore bune.

Sper sa va placa , astept comantarii .

Va multumesc tuturor celor care au contribuit la realizarea acestui film , multumiri speciale avand: LaurR , AlExiK , PauL96 , Viorel56 , Blondu313.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Lucrez de mult timp la acest film , iar in sfarsit am reusit sa finalizez o munca de cateva ore bune.

 

Si e filmat pe 27/08/2013 azi ... la 12 nu cred ca ai muncit mult dar sa editezi asa bine fazele si sa pui vocile sincronizate asa a fost super. Sincer eu nu critic doar faza cu cat ai stat :)) dar sunt convins ca de la 12 de  atunci tot stai sa lucrezi la el si pentru asta meriti tot creditul pentru film. E un film foarte fain foarte reusit si ai fi putut sa mai chemi cativa cops sa te ajute la unele faze dar in rest genial :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ia uite-te la faza din minutul 1:22 , ce data e ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super fain filmul,felicitari BIG LIKE

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-am nimic cu tine, te apreciez pt. efortul depus dar acest film este copia altui film in samp de pe YouTube in proportie de 80%, inclusiv vocile si muzica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari pentru film , foarte frumos Like.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmu, dar pacat ca este si din data de 30 mai sau numai stiu de cand. Daca era tot filmu din data de astazi, si bineinteles eram si eu puteai sa mergi la Oscar cu acest film deoarece eu fac toata actiunea si lumea pentru mine se uita la acest film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmu, dar pacat ca este si din data de 30 mai sau numai stiu de cand. Daca era tot filmu din data de astazi, si bineinteles eram si eu puteai sa mergi la Oscar cu acest film deoarece eu fac toata actiunea si lumea pentru mine se uita la acest film.

 

De mult am inceput sa filmez pentru acest film ...

Tu esti vedeta..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa zicem felicitari , dar na este copiat + de asta e si scurt si sec !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Putea sa fie si mai complex.

Oricum, bravo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cand va aud ... 

Ba e surd , ba e mut , ba e mic , ba e mare ... Ia sa vad ceva muncit de voi , ceva facut cu manuta voastra sa vedem daca dupa cateva ore bune de stat si dibacit la tot ce trebuie unui film va mai arde de facut comentarii de genu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari pentru film, mie unul mi-a placut. Like!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smecher,si eu pregatisem unul dar...s-a facut praf programul de editare la render si mi-am facut nervi aiurea 21.gif oricum,felicitari pentru munca depusa,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok.

 

Video-ul e reusit! Felicitari!

 

Dar nu-nteleg de ce n-ai facut ceva original?

 

====================

 

Pentru cei care doresc sa participe la VOTM, va sfatuiesc sa va "pregatiti" bine. Daca pentru VOTM August v-am pregatit ca si premiu o casa pe SA:MP, incepand cu VOTM Septembrie premiul VOTM va fi unul colosal. E surpriza, veti afla la momentul oportun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...