Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BioH

MyS Huu feat Mc Bio Sarbatorile Toamnei (Festivalul Tuicii) Valenii De Munte 2013 (Live)

Recommended Posts

MyS Huu feat Mc Bio Sarbatorile Toamnei (Festivalul Tuicii) Valenii De Munte 2013 (Live)


 


https://www.youtube.com/watch?v=S101F_R5ueg


 


 


Tin sa multumesc organizatorilor pentru invitatia calduroasa la festival,prezenta voastra si lui Chivulescu Andreeass pentru pozele si filmuletul tras...Astept urmatoarele evenimente ce vor urma si o sa va astept si pe voi acolo cu mult mai multa galagie si multa multa distracitie...Aseara am avut un public numeros,sincer nu ma asteptam....Va multumesc !!


Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa intelegem ca toti care te ascultau aveau tuica la bord, altfel nu-mi explic :)) Bravo man, esti mai bun pe zii ce trece ( =)))))))))))))))))))))))))))) )     Mult succes in cariera!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie unul mi-a placut mult prezenta ta dar si cum ai cantat. Dupa parerea mea , ai progresat. Felicitari si mult succes !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc mult ! Sper , si mai mult ca sigur , zilele astea o sa apara si piesa .mp3 ! Stati geana ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc mult ! Sper , si mai mult ca sigur , zilele astea o sa apara si piesa .mp3 ! Stati geana 3.gif

 

Mor de nerabdare! Albumul cand il scoti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mor de nerabdare! Albumul cand il scoti?

E vai de tine , Nu vreau sa te injur iar , sa plangi si sa primesc suspend , te las sa  suferi ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu vreau sa fiu `hater` sau mai stiu eu ce,dar asta nu se poate numi Hip-Hop din foarte multe motive..

1.Rimele sunt varza.

2.Nu ai atitudine.

3.`Te iubesc printesa mea`?Pe bune?Sincer eu nu mi-as zice rapper daca as canta asa ceva...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...