Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

PhateticNo

Phatetic - Pactul

Recommended Posts

Blana, blana, blana!

 

Sper sa te tii de munca si pentru putinii ce te"/te vor" asculta.

Vezi ca inca nu ai trecut instrumentalul pe video si sper sa nu se trezeasca un destept sa iti strice munca cu un raport sau ceva.

 

PS:Ai putea incerca sa dai cateva dublaje si ar fi tot mai ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti-a iesit prea bine... Felicitari! 

Nu imi place sa fiu hater sau sa fac comparatii pentru a nu parea exagerat insa sincer iti spun ca aceasta melodie e mai reusita decat tot albumul lui Dragonu`. Tine-o tot asa si o sa faci cariera din Rap.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Misto melodia! Tinete in continuare de treaba! Sa-i dai lectii lui Dragonu! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar frumoasa melodia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blana, blana, blana!

 

Sper sa te tii de munca si pentru putinii ce te"/te vor" asculta.

Vezi ca inca nu ai trecut instrumentalul pe video si sper sa nu se trezeasca un destept sa iti strice munca cu un raport sau ceva.

 

PS:Ai putea incerca sa dai cateva dublaje si ar fi tot mai ok.

Mersi pentru apreciere ! Te referi la descrierea piesei de pe youtube ? Ca nu am specificat exact unde am preluat instrumentalul ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti-a iesit prea bine... Felicitari! 

Nu imi place sa fiu hater sau sa fac comparatii pentru a nu parea exagerat insa sincer iti spun ca aceasta melodie e mai reusita decat tot albumul lui Dragonu`. Tine-o tot asa si o sa faci cariera din Rap.

O, stai asa ca Dragonu e veteran in rap si chiar face muzica buna. Nu vreau sa par lipsit de modestie, dar hai sa-ti spun ce ma face sa par un "pui" pe langa el : lipsa experientei, calitatea sound-ului, flow-ul, care este unul aparte la Dragonu, cunostiintele despre cultura rap si multe alte chestii care-s esentiale in muzica. Eu am inteles ideea si iti multumesc pentru ca ti-ai facut timp sa asculti piesa. O zi excelenta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place mult melodia, tine tot asa , Respect.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place mult melodia, tine tot asa , Respect.

Ma bucur ca-ti place. Numai bine !

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunt curios care e semnificatia din spatele numelui ? de ce "phatetic" si nu patetic.

si pana la urma , de ce phatetic si nu altceva?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sunt curios care e semnificatia din spatele numelui ? de ce "phatetic" si nu patetic.

si pana la urma , de ce phatetic si nu altceva?

Numele a aparut din lipsa de inspiratie. De fapt, primu' nume a fost DiEZ (un nume total aiurea, zic eu :)) ),apoi m-am gandit la ceva care sa ma caracterizeze in legatura cu muzica. patetic - patos, daruinta...nu ma intreba ce cauta si litera h acolo ca nu stiu ce sa-ti raspund :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Melodia asta e blana!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...