Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

E30

Ai văzut vreun videoclip mai tare anul acesta? "Let It Be", de la Labrinth, e genial!

Recommended Posts

Labrinth (Timothy McKenzie) a arătat că este un tip foarte creativ atunci când şi-a lansat piesa "Let It Be" într-o piaţă, săptămâna trecută. N-ai văzut, însă, nimic atunci din ceea ce poate să facă tipul ăsta.


 


Cireaşa de pe tort e videoclipul acestui single, care poate concura cu succes într-o competiţie a celor mai bune clipuri din 2014.


 


De la început până la sfârşit este filmat de o cameră aflată în mişcare, iar totul pare un singur cadru care spune mai multe poveşti.


 


"E genial", au spus mai multe vedete din muzica internaţională după ce au văzut clipul, printre care Sam Smith, Emeli Sande şi John Newman.


 



 


Sursa: eGaming


Share this post


Link to post
Share on other sites

N-ai văzut, însă, nimic atunci din ceea ce poate să facă tipul ăsta.

 

Asa si ce este asa de special? Nu vad sa faca nimic special. 

 

Tot ce este "genial" in acest clip este faptul ca nu apar pi2de fiindca in 90% din videoclip-urile de azi trebuie sa fie minim una care sa-ti ocupe tot ecranul cu fundul sau sanii ei. Ca deh, asa atragi vizionari. 8-|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa si ce este asa de special? Nu vad sa faca nimic special. 

 

Tot ce este "genial" in acest clip este faptul ca nu apar pi2de fiindca in 90% din videoclip-urile de azi trebuie sa fie minim una care sa-ti ocupe tot ecranul cu fundul sau sanii ei. Ca deh, asa atragi vizionari. 8-|

De la niste videoclipuri in care el doar dadea din maini jum@tate de minut si restul facea calculatorul (ma refer la efectele speciale care faceau 90% din videoclip) a ajuns la un videoclip dintr-un singur cadru care imbina mai multe povesti. Eu personal nu am mai vazut de ceva timp o evolutie asa de frumoasa si un videoclip care sa exprime mai multe povesti. Cat despre fete care apar mai mult dezbracate in videoclipuri, daca nu ma insel nu are asemenea scene in videoclipurile lui, cel putin din ce stiu eu. Pe mine m-a surprins placut, cand am auzit ca a lansat piesa intr-o piata ma asteptam sa scoata niste cadre din concertul ala si asta e videoclipul, insa m-am inselat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...