Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Rakku

Scene SENZATIONALE in Bucuresti! Fanii Rapidului au APRINS centrul orasului. Ce au facut de ziua clubului

Recommended Posts

scene-senzationale-in-bucuresti-fanii-ra


 



Ultrasii giulesteni i-au spus 'La multi ani!' Rapidului intr-un mod cat se poate de original! In noaptea in care clubul a implinit 92 de ani, suporterii au ocupat centrul Bucurestiului.



A fost show pirotehnic pe bulevardul Unirii! Drumul spre Casa Poporului a fost ocupat de rapidisti, care au aprins torte si au cantat pentru echipa lor!


Retrogradarea nu pare sa fi afectat nimanui pasiunea pentru Rapid. Fanii sunt asteptati sa urce inapoi in Liga I alaturi de favoritii lor in 2016. Azi e zi libera in Giulesti. Suporterii pot vizita stadionul. Aniversarea va fi celebrata in iulie, la reunirea lotului, cand jucatorii actualei echipe vor juca impotriva unui 11 alcatuit din legendele clubului.


scene-senzationale-in-bucuresti-fanii-ra


scene-senzationale-in-bucuresti-fanii-ra




Sursa: eGaming.ro


Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos, pacat ca echipa s-a dus.Nu cred ca va mai veni un investitor sa ridice  aceasta echipa.Usor, usor se  duce campionatul asta, dinamo,rapid s-a dus...urmeaza steaua...ca na, a iesit prostul din puscarie sa o strice iar.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos, pacat ca echipa s-a dus.Nu cred ca va mai veni un investitor sa ridice  aceasta echipa.Usor, usor se  duce campionatul asta, dinamo,rapid s-a dus...urmeaza steaua...ca na, a iesit prostul din puscarie sa o strice iar.

Cand zici "prost" gandesti un pic ? Becali e omul care tine Steaua in acest moment, daca el s-ar retrage nu stiu ce investitor ar veni [asa peste noapte]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cea mai frumoasa galerie din intreaga Romanie !!!!!!!!

 

Cred ca Rapid are cea mea curata istorie din jegul asta de tara unde se fura campioante si se vand meciuri, pentru asta trebuie sa respecti o echipa asa frumoasa, si ce daca sunt multi tigani care tin cu rapid ?! Mai bine tigani dar oameni care sustin echipa pana in maduva oaselor decat niste boschetari sau aurolaci care vin si sparg seminte la meci ( FSCB ), mai bine 1.000 dar cu toti uniti decat 50.000 cu mana la gura plictisiti ca n-au ce sa faca la meci deoarece echipa nu joaca nimic si nici nu se canta nimic altceva decat "Forza Steaua sau Sunt Fericit si ma simt prost", La Multi Ani Rapidule ! Sa traiesti inca atat ( pe putin ) !

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...