Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ovi10

Nicolae Dică, după înfrângerea cu CFR: "Am făcut cel mai slab joc al nostru din acest sezon. Practic, nu am făcut nimic în această seară"

Recommended Posts

                                     7350074_mediafax_foto_andreea_alexandru.

 

 

 

Antrenorul secund al FC Steaua, Nicolae Dică, a declarat, duminică seară, că echipa sa a făcut cel mai slab joc cu CFR Cluj, scor 0-2, în etapa a XVI-a a Ligii I.
 
 
 
"Consider că am făcut cel mai slab joc al nostru din acest sezon. Practic, nu am făcut nimic în această seară. Le-am transmis la pauză că trebuie să avem reacţie, nu s-a putut, a fost o repriză mai slabă ca prima, nu am reuşit nimic. Sperăm să ne revenim şi să ducem echipa unde este locul...pe primul loc", a spus Dică la Digisport.
 
Formaţia CFR Cluj a învins, duminică, pe teren propriu, cu scorul de 2-0 (1-0), echipa Steaua, într-un meci contând pentru etapa a XVI-a a Ligii I. Golurile au fost marcate de Bruno '32 şi Păun '81.
 
 
 
 
 
 
                                                                                                                                                                                                                          Sursa: Prosport

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...