Jump to content
Sign in to follow this  
AdriaN

”Killerul” Stelei, la un pas să facă parte din trupa lui Reghe: ”Îmi place foarte mult, dar am altă politică”

Recommended Posts

rspbD2e.jpg
 

Campioana a suferit un nou eșec pe Stadionul Dinamo în actualul sezon, cu același scor, numai că de data asta nu a mai fost în fața rivalilor, ci în fața ilfovenilor. Cel care i-a pus la colț pe roș-albaștri a fost Hamed Kone, un atacant în vârstă de 28 de ani, din Coasta de Fildeș.

 

Ivorianul, care a ajuns la Voluntari în vara anului trecut, de la Academica Clinceni, s-a aflat și în atenția Stelei, dar până la urmă tranzacția nu s-a mai realizat, după cum a confirmat și Gigi Becali, într-o intervenție telefonică ÎN DIRECT, găzduită de Digi Sport.

 

”E adevărat, dar nu vreau să vorbesc pe tema asta. Îmi place foarte mult Kone, i-am spus și lui Ion (n.r. - Crăciunescu) că-mi place foarte mult, i-am spus şi lui Florentin Pandele, dar am altă politică.

 

Nu vreau să se considere că e discriminare, dar eu merg pe jucătorii români, asta e politica mea”, a spus patronul Stelei, la Digi Sport.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sursa : www.digisport.ro

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...