Jump to content
Sign in to follow this  
miLan

[News]Trailer nou pentru Watch Dogs 2

Recommended Posts

Watch-Dgos-2-e1466618130936-630x340.jpg


 


‘Welcome to San Francisco’ se intitulează cel mai nou trailer pentru Watch Dogs 2 narat de protagonistul jocului, Marcus Holloway, care ne oferă un tur al orașului:


 



 


Ubisoft va lansa Watch Dogs 2 pe PlayStation 4, Xbox One și PC din 15 noiembrie.


 


 


Share this post


Link to post
Share on other sites

E smecher jocu dar mie nu mi-a mers nici primul. Ori o fi fost de la Crack (99%) ori n-oi avea eu PC indeajuns de bun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu a fost cine stie ce primul joc , optimizat ca dracu in prima luna , poveste slaba de mi-a facut sila pana am terminat jocul si hackingul ala mirific pe care l-au promis este gen ” apasa pe E si gata ai hack-uit ceva ” .  Plus ca ce-a mai tare faza , trebuie sa fi in raza obiectului pentru al hack-ui , ce hacker se duce in viata reala langa un om sau bancomat pentru al hack-ul .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu a fost cine stie ce primul joc , optimizat ca dracu in prima luna , poveste slaba de mi-a facut sila pana am terminat jocul si hackingul ala mirific pe care l-au promis este gen ” apasa pe E si gata ai hack-uit ceva ” .  Plus ca ce-a mai tare faza , trebuie sa fi in raza obiectului pentru al hack-ui , ce hacker se duce in viata reala langa un om sau bancomat pentru al hack-ul .

Deci de-asta nu-mi mergea bine... Eram eu destul de sigur ca ori e cracku ori e prost optimizat. Am renuntat repede la el.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Watch_Dogs a avut story-line frumos, in schimb controlul la masini era prost "optimizat" si prea "realistic", fara un controller greu conduci masina. Totusi cand a aparut primul trailer de la W_D am fost gen vai ce smecher next-generation gaming, dar a lasat de dorit exact cum spui tu cu hacking-ul. Asa cum am vazut trailer-ul si gameplay-ul nou de la W_D2 nu ma astept la ceva frumos, dar totusi sper.

 

Nu stiu cum v-a mers voua, dar mie atunci pe un i5 4450, GTX 760 2GB, 8GB RAM rupea, prima saptamana pana au iesit update-urile de pe torrent cred ca am avut si eu neplaceri.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...