Jump to content
Sign in to follow this  
miLan

[News]CI Games discută despre problemele lui Sniper: Ghost Warrior 3 și viitorul proiect

Recommended Posts

Sniper-Ghost-Warrior-3-e1493146310968-63

 

Sniper: Ghost Warrior 3, lansat în aprilie pe PC, PS4 și Xbox One, s-a confruntat cu mai multe probleme, cum ar fi timpii foarte lungi de încărcare pe console, lipsa modului multiplayer promis anterior și mai multe erori tehnice. Ca urmare, a primit recenzii mai degrabă mediocre din partea criticilor și gamerilor.

Marek Tyminski, președinte CI Games, a discutat despre învățăturile trase din Sniper: Ghost Warrior 3:

Când am început dezvoltarea, am decis să facem jocul open world, acum vedem că am fost prea ambițioși cu privire la timpul necesar.

Am calculat greșit raportul dintre dimensiunea echipei și timpul avut la dispoziție. Poziționând jocul în segmentul AAA, am renunțat la ceea ce ar fi trebuit să-l facă grozav. Am dedicat prea multă muncă elementelor găsite în alte titluri AAA, a fost o mare greșeală.

Avem în proiect un shooter tactic, cu accentul pus pe gameplay și misiuni cu toată complexitatea, dar fără problemele unei hărți open world. Dorim ca el să fie mai tactic decât SGW3 și avem fundația necesară.

Sniper: Ghost Warrior 3 este disponibil la jumătate de preț pe Steam.



 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...