Jump to content
Sign in to follow this  
RedLife

Bonetti, dat afara de la Dinamo! Turcu: "Il astept pe Andone!"

Recommended Posts

Sefii lui Dinamo l-au dat afara pe Dario Bonetti dupa infrangerea cu Panathinaikos din Europa League. Pana la sosirea lui Ioan Andone, Dinamo va fi antrenata de Ion Marin.

 

 

Vasile Turcu a fost liderul revolutiei impotriva lui Bonetti. Acesta trage in aceste momente de Ioan Andone, care este sub contract cu Al-Ahly Dubai. "Daca Andone va fi liber de contract, eu il astept cu primul avion la Bucuresti. E un barbat de caracter, nu o muiere cum sunt altii. Va fi bine primit la Dinamo, are sustinerea mea. Sunt sigur ca si Cristi Borcea este de aceeasi parere. Il astept cu flori la aeroport pe Andone", a afirmat vicepresedintele dinamovist agentiei Newsin.

 

Gigi Becali a lansat primul la sosirea din Olanda ipoteza revenirii lui Andone: "Bergodi nu va fi in viata lui antrenor la Dinamo. Nu s-ar intelege cu Borcea nici 3 zile. Va spun eu in premiera ca vine Andone la Dinamo. Va spune eu ca il lasa pe Bonettea, va antrena doua saptamani Ion Marin, apoi il vor lua pe Andone. Nu e bine pentru Steaua sa plece Bonetti, e antrenor bun, as vrea sa ramana. Facem competitie puternica.", a spus Becali.

 

sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...