Jump to content
Sign in to follow this  
RedLife

Tamas: "Nu mai avem nicio explicatie! Ii vrem pe actionari in vestiar!"

Recommended Posts

Gabi Tamas nu mai intelege ce se intampla la Dinamo. Dupa ce l-au dat afara pe Dario Bonetti actionarii au fugit de langa echipa iar fundasul spune ca nu este un lucru normal, dupa egalul cu Pandurii din Groapa.

 

 

"Nu stiu daca echipa este debusolata, putin am fost, dar nu mai am cuvinte ce sa spun. Este inca un esec si nu mai gasesc nicio explicatie.

 

Este ghinionul antrenorilor, ei pleaca primii. Sunt inca doua puncte pierdute acasa, nu conteaza cine sta pe banca, trebuie sa castigam. Bravo celor de la Pandurii, care au venit si au scos un punct.

 

Nu mai are rost sa ne cerem scuze, s-a vazut ca este vina noastra, nu stiu de acum ce va fi. Nici nu vreau sa ma gandesc. Cu moralul am stat bine, ne-am concentrat dar se pare ca nu indeajuns. Am vorbit toata saptaman cu psihologul echipei. Ne ajuta sa vorbim cu George.

 

Avem nevoie de actionari in vestiar, chiar daca ne cearta. Noi suntem angajatii lor, este bine sa vina sa ne certe. Este binevenit pentru noi ca actionarii sa vina langa noi, sa ii simtim alaturi. Este normal ca Borcea sa nu mai vrea sa vina, e terminat psihic dupa rezultatele astea. Pica bine pauza nationalei, vom avea zile libere si ne vom intoarce ca sa castigam. Avem nevoie de goluri, trebuie sa inscriem mai mult. " a declarat Tamas la gsptv.

 

Ion Marin: "Dinamo a aratat ca are potential"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...