Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Suporterii steli

Share this post


Link to post
Share on other sites

daca pleaca gigi ,sa vezi ce frumos o sa fie la steaua :)

n`o sa tipe nimeni , o sa se cante frumos pe stadion ca inainte , si poate vor fi si rezultate..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Astea sunt aiureli , sa zic ca vine altu in locu lui Becalli , o sa tina veselia o vreme , dupa care iar o sa inceapa parca si vad " Il vrem pe Gigi inapoi " , " Jos cu "X" " , chestii dastea .

Share this post


Link to post
Share on other sites
daca pleaca gigi ,sa vezi ce frumos o sa fie la steaua :))

n`o sa tipe nimeni , o sa se cante frumos pe stadion ca inainte , si poate vor fi si rezultate..

ย 

Problema este ca nu va pleca :-@.

ย 

Stoichita nu merita sa intreneze Steaua , a stricat tot jocul/tactica facut(a) de Bergodi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prostia echipelor romanesti: Prind un antrenor bun, are cateva rezultate bune, vine un moment prost al echipei si vina cade pe antrenor, iar conducerea ii cere demisia !

ย 

Ma gandesc acum la Bergodi si Bonneti, 2 antrenori buni dupa parerea mea, dar au fost asupriti de gandirea proasta a conducerii. Puteau face lucruri mari ptr Steaua si Dinamo daca ar fi stat pe termen lung la echipe.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Prostia echipelor romanesti: Prind un antrenor bun, are cateva rezultate bune, vine un moment prost al echipei si vina cade pe antrenor, iar conducerea ii cere demisia !

ย 

Ma gandesc acum la Bergodi si Bonneti, 2 antrenori buni dupa parerea mea, dar au fost asupriti de gandirea proasta a conducerii. Puteau face lucruri mari ptr Steaua si Dinamo daca ar fi stat pe termen lung la echipe.

ย 

da ma , si astia vor sa faca bani din nimic , nu AI CUM SA FACI BANI IN FOTBAL , daca nu bagi bani in fotbal ...si trebuie sa bagi mult

ย 

Becali se lauda cu ceva ..bla bla , sa`l vad eu ca da 5 milioane euro pe un brazilian de rupe in romania , atunci va fi becali bun de ceva , pana atunci pa

Copos , se vaita non stop , n`am bani ..

ma rog , si cum sa faca antrenoru rezultate daca nu are cu ce ?..cu tiniho si bibiskov ?..astia sunt jucatori :-@ ?..

ar trebui bagate multe milioane si in cativa ani romania va fi in top 10 , fotbalului mondial ...pana atunci , mai e ..:))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...