Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

iAndy

eG TV - Taxi Company The Memories

Recommended Posts

Best memories..Me and Yakuza , Sabzaky and Taxi ..at war .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte reusit filmul , 10 +

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmul! Am si eu memorii frumoase alaturi de Taxi Gang condus de Sabzaky!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oau ce bine a iesit ...Prost am fost ca v-am parasit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ iAndy Foarte frumos realizat , felicitari

 

@ Tudy_LUIK SPer ca aici sa nu te bagi ca e post de +1

 

 

Sabzaky ai fost cel mai bun lider taxi gang , desii eu nu i-am prins pe restu ... Taxi a fost prima mea factiunea cu tine lider in ea si m-am simtit cel mai bine . Sincer imi pare rau ca pleci din taxi :-?? poate te razgandesti si tu ... desi putine sanse din cate vad in postul tau .

 

 

Remember Best Taxi Leader - Sabzaky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un slideshow foarte frumos. Niste amintiri foarte frumoase. GG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos Filmulet . Gj Taci.Co !~

Share this post


Link to post
Share on other sites

gg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca sabzaky a fost cel mai distractiv lider Taxi Company de pana acum. Ma rog , poate a exagerat el putin cu DM-ul. Merita acest film bine lucrat , mai ales coregrafia din war a fost extraordinara. Felicitari celor care au lucrat la film.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cred ca sabzaky a fost cel mai distractiv lider Taxi Company de pana acum. Ma rog , poate a exagerat el putin cu DM-ul. Merita acest film bine lucrat , mai ales coregrafia din war a fost extraordinara. Felicitari celor care au lucrat la film.

 

Thank you sLitz :)...

Te asteptam inapoi si iti promit ca te iau in urmatoarele 2...3.. 4, 6 mii, sau 10 filme. Vedem :O

I'm waiting for you ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Frumos film iAndy ai talente ascunse ,ramai dator ;) , pacat Sabzaky de ultimele evenimente petrecute :fuck: e frumos ce ai facut pentru Taxi GanG :* pacat ca altora nu le convine acest lucru eu cu cine mai fac war-uri in fiecare seara faceam cate un war =)) , poate te razgandesti :)

 

SI mie mi-a facut placere sa te bat pe la War-uri , dar sa si pierd [=)), important e ca ne distram , esti un lider pe cinste care stie ce inseamna a te distra si care stie a face diferenta dintre Real Life si Virtual Life.

 

Merita Sabzaky un astfel de "omagiu" X( A facut treaba buna in Taxi si a stat mult timp in aceasta factiune.

 

Multumesc.

 

Frumos filmul! Am si eu memorii frumoase alaturi de Taxi Gang condus de Sabzaky!

 

Ma bucur ca te-ai simtit bine in perioada petrecuta in Taxi Gang Company.

 

Oau ce bine a iesit ...Prost am fost ca v-am parasit.

 

Tu prost esti si acum [:O] , glumesc , ai fost ca un Co-Lider pentru mine in Taxi , m-ai ajutat cand am avut nevoie , si noi iti simtim lipsa.

 

@ iAndy Foarte frumos realizat , felicitari

 

@ Tudy_LUIK SPer ca aici sa nu te bagi ca e post de +1

 

 

Sabzaky ai fost cel mai bun lider taxi gang , desii eu nu i-am prins pe restu ... Taxi a fost prima mea factiunea cu tine lider in ea si m-am simtit cel mai bine . Sincer imi pare rau ca pleci din taxi :D poate te razgandesti si tu ... desi putine sanse din cate vad in postul tau .

 

 

Remember Best Taxi Leader - Sabzaky

 

Tu ai fost ca si "crescut" in Taxi , te-ai maturizat alaturi de noi.

Si uite ca ai ajuns bine. Ai fost un membru de nota 10.

 

Cred ca sabzaky a fost cel mai distractiv lider Taxi Company de pana acum. Ma rog , poate a exagerat el putin cu DM-ul. Merita acest film bine lucrat , mai ales coregrafia din war a fost extraordinara. Felicitari celor care au lucrat la film.

 

Ma bucur ca nu ai uitat perioada petrecuta in Taxi Gang Company.

Mai ales cand am realizat impreuna acest film : http://forum.egaming.ro/eg-tv-f87-eg-tv-cr...vie-t53323.html

Nu am sa uit niciodata cat radeam impreuna cu tine la " You`ve just been punked by Taxi Gang Company "

 

 

@ Multumesc tuturor celor care au inteles "munca" mea facuta in Taxi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte bine editat bravo

 

Nota 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iesit foarte frumos filmuletu pacat ce lider sa ales la taxi se alege praf de munca lui Sabzaku ...

Ce frumos era cu Sabzaku lider taxi..

Share this post


Link to post
Share on other sites
SI mie mi-a facut placere sa te bat pe la War-uri , dar sa si pierd [:*, important e ca ne distram , esti un lider pe cinste care stie ce inseamna a te distra si care stie a face diferenta dintre Real Life si Virtual Life.

 

 

 

Multumesc.

 

 

 

Ma bucur ca te-ai simtit bine in perioada petrecuta in Taxi Gang Company.

 

 

 

Tu prost esti si acum [=))] , glumesc , ai fost ca un Co-Lider pentru mine in Taxi , m-ai ajutat cand am avut nevoie , si noi iti simtim lipsa.

 

 

 

Tu ai fost ca si "crescut" in Taxi , te-ai maturizat alaturi de noi.

Si uite ca ai ajuns bine. Ai fost un membru de nota 10.

 

 

 

Ma bucur ca nu ai uitat perioada petrecuta in Taxi Gang Company.

Mai ales cand am realizat impreuna acest film : http://forum.egaming.ro/eg-tv-f87-eg-tv-cr...vie-t53323.html

Nu am sa uit niciodata cat radeam impreuna cu tine la " You`ve just been punked by Taxi Gang Company "

 

 

@ Multumesc tuturor celor care au inteles "munca" mea facuta in Taxi.

 

Film de nota 10 .. vreau sa spun ca mi s-a facut pielea de gaina cand am vazut ^^ .

Bravo Sabzaky .. din cate vad ai fost unul dintre lideri topului al acestui server .

Felicitari si .. la mai mare !

@ ON : iAndy , foarte bine facut filmul , nota 10..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...