Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SoundBike's

eG TV - Viata de medic [Partea 1]

Recommended Posts

Filmul este foarte urat , medici in primul rand nu au voie jobul car jacker , nu au voie sa vanda masini . Daca faceai si tu un film cu actiune ceva .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer ma asteptam la interventie cu resuscitari, sirene,graba multa , cand incolo un medic duce salvarea la dropcarr...

Sec, ideea a fost total aiurea.Data viitoare cand faci un filmulet intreaba pe cineva de niste idei!

 

 

 

GUD LAC!! Succes poate pana in 2012 reusesti sa faci un AVATAR 5D :closed:)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat de cat frumos , Felicitari .

 

Dar era loc si pentru mai bine

Share this post


Link to post
Share on other sites

o prostie . Am adormit CAND TIMP TU te-ai plimbat ca un medic incapabil ce esti tot SF , si ai dat drop,doamne...Mie mi-ar fi fost rusine sa postez un asemenea videoclip de tot .... INvata fratele meu sa editezi,sa bagi tritare,sa faci efecte,sa tai dintr-o parte si sa lipesti ( la cat te duce mintea ,tu tai calculatorul ,ne duci la sapa de lemn] .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari se vede ca ai muncit foarte mult

Dar ai filmat cam prost

Oricum GG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un film facut la batjocura urat!!! !!!! ;) amuzant a fost faptul ca ai luat ban :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Filmul este foarte urat , medici in primul rand nu au voie jobul car jacker , nu au voie sa vanda masini . Daca faceai si tu un film cu actiune ceva .

Bai am mai auzit una. Pai in primul rand te rog sa mai consulti regulmentu si in al doilea rand sa nu te la bagi in seama pentru +1 aiurea

 

EDIT: Multumesc celor care au zis acolo ca e frumusel la basca. Nu ca altii. Oricum gestul conteaza.

Puiuki cand jucai pe serveru lui sabzaky ce mare te mai dadeai . Ca il intrebi cum te simti ca il cunosti pe Puyuik. Pai cum sa ma simt parca ai fi un rege.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bai am mai auzit una. Pai in primul rand te rog sa mai consulti regulmentu si in al doilea rand sa nu te la bagi in seama pentru +1 aiurea

 

EDIT: Multumesc celor care au zis acolo ca e frumusel la basca. Nu ca altii. Oricum gestul conteaza.

Puiuki cand jucai pe serveru lui sabzaky ce mare te mai dadeai . Ca il intrebi cum te simti ca il cunosti pe Puyuik. Pai cum sa ma simt parca ai fi un rege.

 

1. Pentru inteligenta ta de bibilica ce esti , aici nu se pun posturile care le facem .

2. Invata limba romana si dupaia acceseaza pagina de net

3. Il cheama Puyuck nu Puiuki sau Puyuik cum zici tu , ai gresit tastele

4. Cand jucam noi Sa:Mp in Retea , tu juca-i Mario , sau poate nici nu aveai PC

5. Mai iesi pe afara frate nu mai sta cu nasu' numai in fata monitorului , ca iti bubuie ochi .

6. Nu el se crede rege , tu te crezi . El doar si-a spus parerea despre film care este groaznic .

7. PaPa , noapte buna .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Film de calitate inferioara,mai tb lucrat :-w

Share this post


Link to post
Share on other sites

cam slabut ,mai ai de lucrat:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos pentru inceput ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asistent te rog da TOPIC CLOSED. Aici se face +1 aiurea. Si niste nimeni care nici nu stiu ce e ala SA:MP sunt in stare sa critice pe cineva...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Asistent te rog da TOPIC CLOSED. Aici se face +1 aiurea. Si niste nimeni care nici nu stiu ce e ala SA:MP sunt in stare sa critice pe cineva...

 

Aici nu se pun posturile desteptule . Si ala care nu stie ce e ala samp tu esti ala , nu noi avem la semnatura " Stiu ca intr-o zi oi avea o sansa sa joc iar " poate peste 2-3 ani ve-i juca . Mai iesi pe afara ca te sufoci in casa !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca o sa fie si a 2-a parte ,incearca sa ilustrezi exact ceea ce face un medic ,nu sa duci masini la dropcar si celelalte.Incearca si tu sa dai heal la oameni, te duci la urgente ,vezi tu.

Incearca sa colaborezi cu cei care participa la film prin skype ,iti va fi mai usor sa lucrezi cu HUD-ul ascuns.

Succes. See ya next time!

Share this post


Link to post
Share on other sites

1 - Fuell OFF

2 - Lag

3 - Gafa [ Dropcar ]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mai faine(amuzante)or fost gafele din film:))

Voi dati /dropcar,Asta e ocupatia voastra...

+Ca te-ai filmat singur.

3/10

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...