Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Prezentare] Grand Theft Auto: San Andreas

Recommended Posts

Poster : grandtheftauto-sanandreas-0.jpg

Numele jocului : Grand Theft Auto: San Andreas

Descriere : San Andreas este o insula ce contine trei orase. Jocul il veti incepe in unul din ele, pe nume Los Santos, bazat intr-o oarecare masura pe Los Angeles, constand intr-o zona rezidentiala selecta si in niste ghetouri. San Fierro, un alt oras, are ca si baza de constructie orasul San Francisco, reproducand zonele deluroase si omniprezenta ceata din orasul ultim mentionat. Cel de-al treilea oras prezent in joc este Las Venturas, care pare sa fie o copie a Las Vegas-ului din anii ’90, prezentand o multime de cazinouri si un peisaj desertic indepartat. San Andreas face simtita o noua senzatie, de largime, de spatiu de manevra, fiind mult mai mare ca si locatie in comparatie cu Vice City.

Cerinte de sistem :

OS: Windows 2000,XP

Processor: Pentium 4 Processor or Athlon Equivalent

Memory: 384 MB

Hard Drive: 3.6 GB Free

Video Memory: 128 MB (GeForce 4)

Sound Card: DirectX Compatible

DirectX: 9.0

Trailer :

watch?v=u_CbHrBbHNQ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bine-nteles, jocul pe care acum multi il jucam, Multiplayer, ii foarte misto, adica eu inca nici acum nu m-am prea plictisit de el, in MP, adica SAMP, e foarte misto, e bun de relaxare, doar ca, multi il iau prea in serios, si unii chiar joaca ca drogatii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel mai bun GTA din toate timpurile (nu ma refer la Multiplayer).Cei care ati jucat Single Player , cred ca v-ati dat seama ca este cel mai reusit GTA iar cand spun reusit vreau sa includ tot incepand de la grafica pana la story line si cerintele joase chiar din momentul in care a fost lansat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
cerintele joase chiar din momentul in care a fost lansat.

Da, insa au avut ei grija sa ne rupa bine de tot cu seria de GTA IV si add-urile acesteia. :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este cel mai reusit din pack'ul GTA...Este perfect acest joc atat Sg Player cat si Mp Player ...In Single Player chiar ca este o viata reala,este viata din California:Gang'uri,Mafii,Crime etc..Cat despre MultiPlayer ,clientul evolueaza de la o versiune la alta si acest fapt atrage cati mai multi jucatori de Sa:MP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joc SA de cand a aparut si imi place, dar doar multiplayer acum! Single-ul nu ma fascineaza

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...