Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Alexinho

FlashPoint

Recommended Posts

2lswscm.png

 

@ Regia/Autori @

Eric Canuel , Stephen Surjik , Holly Dale

 

@ Roluri/Actori @

Tracey Forbes , Esta Spalding , Tassie Cameron , Sergio Di Zio , etc

@ Gen @

Drama,crima,actiune

 

@ Data lansarii @

2008 +

 

@ ScurtaPrezentare @

O echipa bine antrenata, oamenii de elita ai politiei, formeaza Unitatea de Raspuns Strategic care rezolva diferite cazuri: aresteaza traficantii de droguri si salveaza ostateci. Ei se bazeaza pe elementul surpriza si strategia corecta pentru a solutiona situatiile de asalt. Uneori solutia se gaseste in expresia "cuvitele fac totul", sergentul Gregory Parker negociaza cu teroristii, sau mai bine zis cu infractorii, iar daca nu exista alta alternativa decat eliminarea acestora, totul se face ca la carte. In timpul serviciului echipa joaca dupa reguli, chiar daca uneori mai glumesc, dar in timpul liber au parte si de chefuri sau distractii.

 

Viata personala a fiecaruia este descoperita cate putin pe parcurs. De multe ori in timpul actiunii au parte de stres si momente foarte tensionate, pe care ei reusesc sa le depaseasca impreuna cu psihologul echipei Dr. Amanda Luria. Formeaza o echipa bine determinata si antrenata pentru ceea ce face, chiar daca apar obstacole si probleme pe care le depasesc impreuna.

 

@ Sursa @

http://www.cinemarx.ro

@ Intro @

Nota: 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut serialul pe protv de cateva ori, e prea tare,pacat ca e la 12 noaptea...altfel m-as uita zilnic,nu am apucat decat in vacanta sa ma uit la toate:)), in rest ma uit ft rar. Nota 10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un nume frumos , titlul face totul .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nota 10. M-am uitat la cateva episoade, frumos, merita vazut :rocket:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma uit seara de seara pe protv =)) e destul de dragut , adica unele povesti sunt fascinante :-j ( Dau exemplu cu copilu care era bataia de joc , si a intrat in liceu cu o arma si a omorat niste persoane ) sunt povesti destul de tragice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos

Share this post


Link to post
Share on other sites

super tare filmu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prea tare filmul . Recomand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vad ca ziceti ca e tare :-?atunci il downloadez si eu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este frumos ma uit cand am timp il da in ita sambata / duminica de la 23:00 este foarte interesant :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superb Filmul

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...