Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

eG TV - La Cosa Nostra Glory

Recommended Posts

Frumos, dar ce melodie e pe fundal ?

(Oricum, e cantata si de un manelist.)

Scrie la sfarsitul clipului ce melodie e.

Melodia e turceasca, ca au pus boratii de manelisti versuri pe ea e alta treaba punct .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acest video imi aduce aminte de acele momente destul de frumoase petrecute de marea majoritate a celor vechi.Imi aduc aminte mai ales cand venea Sharp la gara pica serveru :)) , Toti oamenii se strangeau zici ca se dadea paine calda , am avut si poze dar mi-am reinstalat windowsul de vreo 3-4 ori de atunci si acum imi pare rau ca nu le mai am :X

Radu Pentru acest film meriti nota 11 , mai ales daca este primul tau film este foarte reusit , cei care credeti ca melodia este manea sunteti voi niste manelari care toata ziua il ascultati pe Guta si Salam , Cum se forteaza sa cante 1 vers...

REMEMBER OLD TIMES !!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum inteleg ce era pe egaming inainte gg radu

Sharp Orizont se numea pe atunci

Eram si eu pe acolo dj_chihaia :hi:

Ce clipe frumoase mai erau atunci radu te rog sa imi dai si mie pozele pe mess

mi s'a facut dor de clipele alea :-j macar sa ma uit la poze

PS: Foarte Frumos Filmu si Dupa parerea mea se potriveste Melodia e Trista si se cam potriveste cu videoclipul

Β 

REMEMBER OLD TIMES!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dute naibii Torreto, :X mi se pare un film extrem de bun pentru ca-mi aduce aminte de vechea generatie.. Melodia foarte bine aleasa, chiar m-a intristat..Atunci chiar simteam jocul din plin, acum nu este zi in care sa nu intru pe joc si sa nu ma enervez, unu injura, altu face dm, altu fura..Dragi helperi, ar fi bine sa-i educati pe acesti playeri noi, sa le explicati cum se joaca cu adevarat un joc RPG. Eu unu, cred ca economia asta a stricat tot srv..Toti au nevoie de bani si fac orice pentru 2k amarati..

PS:

' timestamp='1297952872' post='682023']

Glorie ziceai radutorpedo ?

Ati uitat cand va rupeam capul prin 2009 2010 ?

Asta e acum a scazut factiunea.

Sp1k3, ce tot minti acolo ? In iunie-august 2009 pe vremea lui RydeR LCN a rupt ykz de numa.. Iti si demonstrez:

Dar mno, fiecare cu parerea lui.. Cius si iti multumesc Torreto pentru aceste amintiri placute!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumoase amintiri nu aveam cum sa nu postez si eu un add replay aici ... atunci da vremuri daca sar intoarce timpul ar ficeva atunci toti jucam for fun..

nu cum e acum eGaming-ul ... daia mam si lasat de samp.

Β 

2 ani si ceva pe aceasta comunitate conteaza

va salut si nu uitati cine vrea sa vorbeasca cu mine sa ia id-ul meu de la profil. salut si bafta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...