Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

filiblox

eG TV - Flocea si Mucea la biserica

Recommended Posts

Titlu oficial:Flocea Si Mucea la biserica

Data lansării:24/4/2011

Gen:Divertisment

Durată:1:30 ( exact cat trebuie pentru concurs :)) )

Scurtă prezentare:mie lene sa o scriu . dar am postat video full ca vreau sa va iau premiul :)) nu prea vad concurenta momentan desi astept ... :ban:

 

http://www.youtube.com/watch?v=dD8IzHYdqkA&feature=feedlik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer ?? Eu zic ca e aiurea :| filmul !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer ?? Eu zic ca e aiurea :| filmul !

\

 

asa e ma :)) Daca tu zici .

 

stiu ca iti plac alea cu mafii care stai sa citesti o ora ce dracu vorbesc aia :)) . Aleas cele mai penibile ;)

Daca tu zici ca asta e aiurea atunci si fata ta e la fel ;)

Asta e un drept la replica . :dancerock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer ?? Eu zic ca e aiurea :| filmul !

 

idem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu inteleg dece ai mai facut un trailer cand puteai pune direct "filmul" complet fara sa mai faci +1 ..aa da , ai incercat sa ne areti cat de mult te intereseaza pe tine eGaming ... a si era sa uit , daca tot pleci de pe eGaming , dece te intereseaza premiul ? Oricum nu o sa castigi ca vine de ex : Dinamo_Stefan cu o bomba si o luat premiul.

 

P.S : 5/10 pentru munca depusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu inteleg dece ai mai facut un trailer cand puteai pune direct "filmul" complet fara sa mai faci +1 ..aa da , ai incercat sa ne areti cat de mult te intereseaza pe tine eGaming ... a si era sa uit , daca tot pleci de pe eGaming , dece te intereseaza premiul ? Oricum nu o sa castigi ca vine de ex : Dinamo_Stefan cu o bomba si o luat premiul.

 

P.S : 5/10 pentru munca depusa.

 

 

Daca tu zici . P_M ala are cu cine sa faca video :)) eu am intrat 4 minute am filmat si mam dus la editat :)) .

Lui daca ii se scoala isi poate schimba skinul eu tre sa mor pentru a mil skimba .

Voi habar nu aveti sa apreciati ;)

APP pentru cultura ta generala eu am jucat cativa ani pe aici dar mam lasat acum intrasem doar sa fac un video .. dar nah voi copii comentati aiurea .

Ce e asa de greu sa editezi cum face si dani , in sony vegas fac toate editurile lui foarte usor , dar la sketchul asta nu trebuia un mare edit . Este pentru a te amuza . dar voi cum stati inchisi in casa si jucati samp toata ziua e si normal sa nu stiti cum se rade :))...

In fine eu il las daca vreti injurati si reprosati in continuare. :lolabove:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca tu zici . P_M ala are cu cine sa faca video :)) eu am intrat 4 minute am filmat si mam dus la editat :)) .

Lui daca ii se scoala isi poate schimba skinul eu tre sa mor pentru a mil skimba .

Voi habar nu aveti sa apreciati ;)

APP pentru cultura ta generala eu am jucat cativa ani pe aici dar mam lasat acum intrasem doar sa fac un video .. dar nah voi copii comentati aiurea .

Ce e asa de greu sa editezi cum face si dani , in sony vegas fac toate editurile lui foarte usor , dar la sketchul asta nu trebuia un mare edit . Este pentru a te amuza . dar voi cum stati inchisi in casa si jucati samp toata ziua e si normal sa nu stiti cum se rade :))...

In fine eu il las daca vreti injurati si reprosati in continuare. :lolabove:

 

 

1 la mana :Cine a zis ca nu apreciez munca facuta de tine , ti-am dat un 5 pentru ca nu cred ca este asa de mult de lucru.

2 la mana : Si ce daca ai jucat 2 Ani ? Poti sa joci atata timp si sa fi praf nici macar sa sti unde ii Burger LS ( dau un exemplu )

3 la mana : Ca stau eu in casa , sau ca stau pe pres , debara , acoperis , baie aia nu este problema ta , ca eu nu te critic ce faci acasa

4 la mana : Nu stiu care ii mai "copil" dintre noi , eu sau tu care vi cu poze de pe "Goagle" Cu fete si le pui la avatar !

5 la mana : Te pupa Dracu !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer ?? Eu zic ca e aiurea :| filmul !

 

Idem , film facut aiurea , totusi apreciez munca !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nea....nu cred eu ca tu vei lua priemiul cu asa ceva;) Oricum,apreciez munca depusa.Bafta si Sarbatori fericite in continuare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

bravo foarte frumos acest film:D...nam ce zice nu e chiar asa de multa munca depusa dar e frumos intradevar mai ales partea sa pasti tu:))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer ?? Eu zic ca e aiurea :| filmul !

 

 

La fel. Total aiurea,oricum felicitari pt munca depusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

e aiurea filmul..+ ca nu ai muncit ca filmul ala il face oricine in 2 min .. AIUREA RAU !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu-i vad rostu filmului:))Dar totusi apreciez munca depusa de tine.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...