Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

[eG]Danilicious

eG TV - Mafia din trecut

Recommended Posts

Titlu oficial: Mafia din trecut

Data lansarii: 26.4.2011

Gen: actiune

Durata: 3:47

Scurta prezentare: niste mafioti care rapesc,omoara,etc veti vedea in video

 

 

as vrea sa imi ziceti daca a iesit mai bine de cat primul meu video sub numele de o prindere esuata:D..si sa dati niste note de la 0 la 10:D.....parerea mea e ca e mult mai scurt si mult mai frumos:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Incearca in urmatoarele filmulete pe care o sa le faci sa numai folosesti limbaj de messenger.

2.Incearca sa scrii corect gramatical , in filmulet ai ceva greseli.

 

4/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Incearca in urmatoarele filmulete pe care o sa le faci sa numai folosesti limbaj de messenger.

2.Incearca sa scrii corect gramatical , in filmulet ai ceva greseli.

 

4/10

 

 

spre deosebire....de primul video e mai bun,dar na....numai critici puteti zice...mdea..in fine...si la videoul lui dinamo_stefan are critici........da na...ma asteptam la critici...dar na...efortu nu conteaza deloc aici

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari,ai promovat foarte execelent de la acel desene(o prindere esuata).

La acest film ai facut foarte mici greseli si anumea:

1. Numai folosi limbaj murdar

2. Si inca ceva.. parerea mea e ca nu se potriveste melodia .

3. Ce treaba avea la sfarsit cu post si warnuri :|?

Trebuia sa pui si tu de eminem ceva despre mafioti gabori.

Nota 9

@Harmon doresc sa te intreb ceva.. ai facut vreodata un film? Tu crezi ca e un fleac dar nu e chiar asa si + pentru niste greseli gramaticale sa scazi 6 puncte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari,ai promovat foarte execelent de la acel desene(o prindere esuata).

La acest film ai facut foarte mici greseli si anumea:

1. Numai folosi limbaj murdar

2. Si inca ceva.. parerea mea e ca nu se potriveste melodia .

3. Ce treaba avea la sfarsit cu post si warnuri :|?

Trebuia sa pui si tu de eminem ceva despre mafioti gabori.

Nota 9

@Harmon doresc sa te intreb ceva.. ai facut vreodata un film? Tu crezi ca e un fleac dar nu e chiar asa si + pentru niste greseli gramaticale sa scazi 6 puncte...

 

Da , am facut destule filme la viata mea :) ."+ pentru niste greseli gramaticale sa scazi 6 puncte..." - Doar cateva ? ia uita-te te rog si in video-ul anterior :) . Plus ca limbajul acela de messenger nu prea se imbina cu filmele.

@[eG]Danilicious: N'are rost sa compari acest video cu cel al lui dinamo_stefan , video-ul tau este mic copil pe langa al lui :).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danilicious' timestamp='1303818448' post='741328']

spre deosebire....de primul video e mai bun,dar na....numai critici puteti zice...mdea..in fine...si la videoul lui dinamo_stefan are critici........da na...ma asteptam la critici...dar na...efortu nu conteaza deloc aici

Am inteles. Te-ai chinuit sa faci filmul. Dar macar sa scri corect gramatical, Harmon nu a criticat nimic legat de film, ci de limba romana pe care nu prea sti sa o vorbesti corect.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da , am facut destule filme la viata mea :) ."+ pentru niste greseli gramaticale sa scazi 6 puncte..." - Doar cateva ? ia uita-te te rog si in video-ul anterior :) . Plus ca limbajul acela de messenger nu prea se imbina cu filmele.

Am observat si eu dar merita apreciat pentru munca depusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

gata....macar terminati...lasati +1 sau nustiu ce...vreau sa aud si parerile celorlalti...nu numai ale voastre..am inteles george si harmon gta...stiu...nu va place filmul meu ...bine ...gta fara off topic sa aud si la ceilalti parerile lor

Share this post


Link to post
Share on other sites

OFF :

Te rog sa nu mai folosesti de atatea ori *....* ca devine enervant mai ales in filmulet.

ON

 

1.Faza cu bulan, cu greseli de scriere, cu limbaj de mess,cu warn nu au ce cauta in film.Sa corectezi pe viitor asta.

2.Sa sti ca in Real Life oamenii mor dintr-un glont ;)

3.8.50/10!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danilicious' timestamp='1303819771' post='741372']

gata....macar terminati...lasati +1 sau nustiu ce...vreau sa aud si parerile celorlalti...nu numai ale voastre..am inteles george si harmon gta...stiu...nu va place filmul meu ...bine ...gta fara off topic sa aud si la ceilalti parerile lor

 

La sectiunea eG TV post-uriile nu se contorizeaza.

 

Insa... totusi tineti cont de lucrul aceste:

 

5). Comentariile la adresa ficarui film trebuie să fie cu cap, nu doar pentru a face +1. Deci vreau să văd cat mai mult sens in ceea ce scrieţi, să veniţi cu argumente, să dezvoltaţi ideea pe scurt. Daca mai sunt surprinse posturi de genul: "frumos", "excelent", "praf", tin sa va anunţ că moderatorii vor sancţiona grav userul ce postează. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oho nota 9 Bravo!! Nume este Zmil3y :P nu Smil3y dar e foarte tare filmul gg! Sa ma mai chemi la filme!:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oho nota 9 Bravo!! Nume este Zmil3y :P nu Smil3y dar e foarte tare filmul gg! Sa ma mai chemi la filme!:)

 

multumesc si ma bucur ca tia placut:D..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideia filmului este buna locul unde lai filmat bunicel se putea si mai bn

In general este un film destul de bun

Cum se cheama prima melodie?

Nu prea ma pricep eu la filme dar de pe o scara de la 0 la 10 eu ii dau nota 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideia filmului este buna locul unde lai filmat bunicel se putea si mai bn

In general este un film destul de bun

Cum se cheama prima melodie?

Nu prea ma pricep eu la filme dar de pe o scara de la 0 la 10 eu ii dau nota 8

 

multumesc mult ...melodia e camuflaj-romania

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci filmu asta a iesit chiar 99% praf din toate punctele de vedere.M-am staurat deja , nu am mai vazut un film bun pus pe eG Tv de haha,va bateti joc pur si simplu.Daca nu esti in stare nu faci.O sa ajunga sectiunea asta cosu de gunoi daca mai continuam asa.Nici nu stiu de unde sa incep.

1.Subtitrarea asta e ...Nici nu am cuvinte.Nu are ce cauta limbaju de mesenger aici , replica din final a fost total idioata, si replica aia 'nu stiu deastea' si mai si.Nu scri cu litera mare la inceput , multe gereseli ortografice si gramaticale.Cu alte cuvinte subtitrarea e de tot rahatul

2.Au fost cateva scene acolo care nu au nici un fel dar nici un fel de logica.Adica de ex scena aia in care vine copu sa ii aresteze pe aia 2.Ala trage de nebun cu dgl si astia nu riposteaza nu nimic astata sa-l omoare pe ala si dupa trage si ykz ala.Nu se poate asa ceva,niste mafioti respectabili sa stea sa se uite unu la altu in timp ce un cop trage in ei.Ykz ala nu mai apuca sa scrie comanda nu mai nimerea tastele cred,si copu a cazut prea repede.Greseli la animuri mai sunt dar nici chiar asa.Trebuia sa mai repeti scenele pana iesea totul perfect.

3.Cam-hacku este miscat prea repede mai umbla pe la setari ca nu se poate asa.Si incearca sa eviti sa schimbi mereu camera ca arata urat.CAlitatea este proasta,melodia se potriveste cat de cat asta cred ca e cel mai bun lucru facut de tine.

4.Filmu asta nu are nici incheiere si nici inceput.Adica filmul trebuie inceput cu o spargere ceva de genu,ca sa aiva motive cops aia sa ii urmareasca . Iar la final trebuie sa ii bage in masina si sa ii duca la inchisoare.Nici scenariul nu e gandit.

 

Apucate serios de filme daca vrei sa iasa ceva frumos si nu mai pune toate prostiile care iti ies la sectiunea asta,cere si tu sfatul unora care se pricep inainte sa-l pui aici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci filmu asta a iesit chiar 99% praf din toate punctele de vedere.M-am staurat deja , nu am mai vazut un film bun pus pe eG Tv de haha,va bateti joc pur si simplu.Daca nu esti in stare nu faci.O sa ajunga sectiunea asta cosu de gunoi daca mai continuam asa.Nici nu stiu de unde sa incep.

1.Subtitrarea asta e ...Nici nu am cuvinte.Nu are ce cauta limbaju de mesenger aici , replica din final a fost total idioata, si replica aia 'nu stiu deastea' si mai si.Nu scri cu litera mare la inceput , multe gereseli ortografice si gramaticale.Cu alte cuvinte subtitrarea e de tot rahatul

2.Au fost cateva scene acolo care nu au nici un fel dar nici un fel de logica.Adica de ex scena aia in care vine copu sa ii aresteze pe aia 2.Ala trage de nebun cu dgl si astia nu riposteaza nu nimic astata sa-l omoare pe ala si dupa trage si ykz ala.Nu se poate asa ceva,niste mafioti respectabili sa stea sa se uite unu la altu in timp ce un cop trage in ei.Ykz ala nu mai apuca sa scrie comanda nu mai nimerea tastele cred,si copu a cazut prea repede.Greseli la animuri mai sunt dar nici chiar asa.Trebuia sa mai repeti scenele pana iesea totul perfect.

3.Cam-hacku este miscat prea repede mai umbla pe la setari ca nu se poate asa.Si incearca sa eviti sa schimbi mereu camera ca arata urat.CAlitatea este proasta,melodia se potriveste cat de cat asta cred ca e cel mai bun lucru facut de tine.

4.Filmu asta nu are nici incheiere si nici inceput.Adica filmul trebuie inceput cu o spargere ceva de genu,ca sa aiva motive cops aia sa ii urmareasca . Iar la final trebuie sa ii bage in masina si sa ii duca la inchisoare.Nici scenariul nu e gandit.

 

Apucate serios de filme daca vrei sa iasa ceva frumos si nu mai pune toate prostiile care iti ies la sectiunea asta,cere si tu sfatul unora care se pricep inainte sa-l pui aici.

 

daca tot zici de mine?ca videoul meu e 99% praf nu te mai uita.ia lasama in pace....team obligat eu cumva sa te uiti?...tu chiar esti din ala care sta in joc si pe forum din 24/24....ma bunule....1.ce trebuie neaparat sa duci la inchisoare?eu am pus in asa fel ca in loc sa ii bage in inchisoare si sa scape cik peste 5,6 ani mai degraba sa ii omoare;)....ia numai comenta...nu e asa de usor sa faci un film...da na......mam saturat eu de astia ca tn....24/24 sa:mp adica numai pe forum si joc....si freci menta...tu ai facut asta asa de +1....sa mai ai un post in plus...ca altceva nu ai...ba te rog sa nu mai postezi...nu am chef de tam tam ca ai tu...succes in continuare si lasa pe altii sa isi spuna parerea...

 

a da...

inceputul este cand il rapeste pe zmil3y

sfarsitul este cand ii omoara pe cei doi mafioti

 

te rog nu mai posta,multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danilicious' timestamp='1303842175' post='741802']

daca tot zici de mine?ca videoul meu e 99% praf nu te mai uita.ia lasama in pace....team obligat eu cumva sa te uiti?...tu chiar esti din ala care sta in joc si pe forum din 24/24....ma bunule....1.ce trebuie neaparat sa duci la inchisoare?eu am pus in asa fel ca in loc sa ii bage in inchisoare si sa scape cik peste 5,6 ani mai degraba sa ii omoare;)....ia numai comenta...nu e asa de usor sa faci un film...da na......mam saturat eu de astia ca tn....24/24 sa:mp adica numai pe forum si joc....si freci menta...tu ai facut asta asa de +1....sa mai ai un post in plus...ca altceva nu ai...ba te rog sa nu mai postezi...nu am chef de tam tam ca ai tu...succes in continuare si lasa pe altii sa isi spuna parerea...

 

a da...

inceputul este cand il rapeste pe zmil3y

sfarsitul este cand ii omoara pe cei doi mafioti

 

te rog nu mai posta,multumesc

Tu in loc sa ii multumesti, pentru parerea lui care este destul de realista si iti da sfaturi bune, te superi si comentezi si arunci jigniri. Cu ce te ajuta o parere : "Super filmul mi-a placut", te ajuta sa continui cu filme la fel de praf. Nu sunt rau, dar vreau sa te ajut. Pe langa asta, aici nu se contorizeaza posturile. Ma scuzati de off-topic, dar am vrut sa-mi exprim parerea.

On : la story-line se mai putea lucra putin, melodia este buna dupa parerea mea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte bun filmul,felicitari,faza cu POST :)) la sfarsit este....

Share this post


Link to post
Share on other sites

io nu vreau sa ma cert cu tine si credema ca stiu cat se munceste la un film,si stai tu linistit mai treci pe la activitatea me sa vezi ca joc maxim cate 14 ore pe samp si pe forum maxim o ora.Nu ma intereseaza ca nu iti convine tie dar asta e realitatea.Io m-am saturat sa vad cum va bateti joc si nu cereti parerea nimanui si va intereseaza sa evoluati faceti un film doar asa sa va aflati in treaba,da nu va ganditi cat de urat e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

io nu vreau sa ma cert cu tine si credema ca stiu cat se munceste la un film,si stai tu linistit mai treci pe la activitatea me sa vezi ca joc maxim cate 14 ore pe samp si pe forum maxim o ora.Nu ma intereseaza ca nu iti convine tie dar asta e realitatea.Io m-am saturat sa vad cum va bateti joc si nu cereti parerea nimanui si va intereseaza sa evoluati faceti un film doar asa sa va aflati in treaba,da nu va ganditi cat de urat e.

 

1.te-am rugat frumos sa nu mai postezi

2.team obligat eu ma ?zimi team obligat?videoul asta nu cred ca e 99% praf,50% poate insa nu cred...ca singurele mele greseli au vost 2:1.limbajul de mess

2.scris incorect gramatical

3.cu ce fac eu ma de ras serverul?zimi si mie ca nu inteleg?ca sunt baiat fin si stiu sa ma distrez?eu nu postez filme asa ca nu am ce face...ci fac filme si incerc sa le fac cat mai bine ca sa le placa celor care se uita nu numai mie...

4.uitate la youtube la ce filme vrei tu si gta...nu tea obligat nimeni ca sa te uiti la videoul meu..chiar te rog deacuma sa nu te mai uiti daca e..

5.te rog nu mai posta multumesc;)

 

george145 intelege eu accept criticile dar nu sa imi vina mie un player oarecare si care nu mia dovedit mie nimic si sa zica ca filmul asta nu e bun ....sau ca e 99% praf...ca cik doar melodia merge.....eu cred ca maxim 25%care e prima parte nu e buna atat...si da ma ajuta cand cineva imi zice ca e frumos si chestii din astea ca ma incurajeaza...dar el cu toate posturile lui ma dezcurajeaza.....eu nu am obligat pe nimeni sa se uite la filmele mele k?deci lasati si pe altii sa vada filmul si sa posteze parerea lui punct .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este mult mia frumos decat primul ... dar ai uitat de un sfat .. nu te mai afce pe tine actor si in unele scene era mai bine daca fixai camera si ii lasai pe ceilalti sa joace .

Pentru a da semnale cand sa inceapa sau sa dea un anim etc .. foloseste un bind te va ajuta mult.

E mult mai bine , tot asa ;)

 

Cum se numeste melodia?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Camuflaj feat J. Yolo - Romania

 

@ Filmul este extrem de absurd, atat am de spus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este mult mia frumos decat primul ... dar ai uitat de un sfat .. nu te mai afce pe tine actor si in unele scene era mai bine daca fixai camera si ii lasai pe ceilalti sa joace .

Pentru a da semnale cand sa inceapa sau sa dea un anim etc .. foloseste un bind te va ajuta mult.

E mult mai bine , tot asa ;)

 

Cum se numeste melodia?

 

Camuflaj feat J.Yolo-Romania

dar nu mam pus actor...a in prima parte vrei sa zici?da stiu pai faza era ca uitaseram sa fac in asa fel sa nu mi se vada skinu ca maxnenea mergea dupa ei ca sa ii pot filma..am zis ca prima parte e putin stricata..:D

 

Camuflaj feat J. Yolo - Romania

 

@ Filmul este extrem de absurd, atat am de spus

 

unycatule ii poti da niste sfaturi?si ce greseli am facut?:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai poti fixa camera si nu filmezi tt drumul .. doar putin

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci filmu asta a iesit chiar 99% praf din toate punctele de vedere.M-am staurat deja , nu am mai vazut un film bun pus pe eG Tv de haha,va bateti joc pur si simplu.Daca nu esti in stare nu faci.O sa ajunga sectiunea asta cosu de gunoi daca mai continuam asa.Nici nu stiu de unde sa incep.

1.Subtitrarea asta e ...Nici nu am cuvinte.Nu are ce cauta limbaju de mesenger aici , replica din final a fost total idioata, si replica aia 'nu stiu deastea' si mai si.Nu scri cu litera mare la inceput , multe gereseli ortografice si gramaticale.Cu alte cuvinte subtitrarea e de tot rahatul

2.Au fost cateva scene acolo care nu au nici un fel dar nici un fel de logica.Adica de ex scena aia in care vine copu sa ii aresteze pe aia 2.Ala trage de nebun cu dgl si astia nu riposteaza nu nimic astata sa-l omoare pe ala si dupa trage si ykz ala.Nu se poate asa ceva,niste mafioti respectabili sa stea sa se uite unu la altu in timp ce un cop trage in ei.Ykz ala nu mai apuca sa scrie comanda nu mai nimerea tastele cred,si copu a cazut prea repede.Greseli la animuri mai sunt dar nici chiar asa.Trebuia sa mai repeti scenele pana iesea totul perfect.

3.Cam-hacku este miscat prea repede mai umbla pe la setari ca nu se poate asa.Si incearca sa eviti sa schimbi mereu camera ca arata urat.CAlitatea este proasta,melodia se potriveste cat de cat asta cred ca e cel mai bun lucru facut de tine.

4.Filmu asta nu are nici incheiere si nici inceput.Adica filmul trebuie inceput cu o spargere ceva de genu,ca sa aiva motive cops aia sa ii urmareasca . Iar la final trebuie sa ii bage in masina si sa ii duca la inchisoare.Nici scenariul nu e gandit.

 

Apucate serios de filme daca vrei sa iasa ceva frumos si nu mai pune toate prostiile care iti ies la sectiunea asta,cere si tu sfatul unora care se pricep inainte sa-l pui aici.

Total de partea lui Al3xxx...O grafica incredibil de penala...Un continut mai plictisitor nici ca se putea...Nu te supara dar nu le ai absolut de loc...Orice player stie sa filmeze 30,60 sec cu fraps...Ce castigati ca postati un film?Pupincureala?:O(Probabil)Daca ar fi cat de cat...Mie sila sa ma uit la el ma...Nota mea pentr tine este -0/10

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...