Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Oficial94

eG TV - Dansul Strazii

Recommended Posts

Titlu oficial: Oficial94

Data lansării: 7/05/2011

Gen: Dance

Durată: 3:49

Scurtă prezentare: Un coregraf renumit a iesit intr-o seara prin oras la plimbare si intalneste niste baieti care dansau foarte bine pentru a cuceri niste fete.

 

http://www.trilulilu.ro/Oficial94/eb9f6a4007e1b1

 

Ps: Este primul meu film, cand l-am uploadat a fugit o replica dar nu cred ca este mare diferenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avand in vedere ca e primul tau film..sa zicem.

 

Cateva chestii :

Ai lag.Filmezi in reluare.

Subtitrarea e pe tot ecranul.

Nu mai baga efecte care nu-si au rostul (ala alb negru)

Nu te mai filma mergand pe drum ca e plictisitor,nu sta nimeni 2 minute sa se uite la un video in care tu mergi pe strada.

 

Sper ca urmatorul sa fie mai bun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.foarte nasol partea cand sunt 2 replici deodata...nu am inteles...dupa cateva ore sau coregraf..

2.nu te mai pune actor...spunele ce sa faca ceilalti si tu doar filmeaza..

3.foloseste si tu binduri...:D va iesi mult mai bine

4.ai un lag fenomenal

5.avand in vedere ca e primul tau film.....e binisor... nota finala=>6/10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avand in vedere ca e primul tau film..sa zicem.

 

Cateva chestii :

Ai lag.Filmezi in reluare.

Subtitrarea e pe tot ecranul.

Nu mai baga efecte care nu-si au rostul (ala alb negru)

Nu te mai filma mergand pe drum ca e plictisitor,nu sta nimeni 2 minute sa se uite la un video in care tu mergi pe strada.

 

Sper ca urmatorul sa fie mai bun.

 

Da stiu cu subtitrarea o sa invat cum sa o pun mai mica si jos, iar cu mersul se vede in reloare deoarece am bagat un efect acolo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danilicious' timestamp='1304751041' post='750724']

1.foarte nasol partea cand sunt 2 replici deodata...nu am inteles...dupa cateva ore sau coregraf..

2.nu te mai pune actor...spunele ce sa faca ceilalti si tu doar filmeaza..

3.foloseste si tu binduri...:D va iesi mult mai bine

4.ai un lag fenomenal

5.avand in vedere ca e primul tau film.....e binisor... nota finala=>6/10

 

Multumesc pentru sfaturi, am precizat mai sus ca la uploadare o replica s-a dus mai infata... Am folosit movie makeru-l daca stiti alt program mai bun spuneti-mi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmul , dar trebuia sa pui acolo un /anim pe "/chat" si pacat ca ai avut lag , dar in general FOARTE FRUMOS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc pentru sfaturi, am precizat mai sus ca la uploadare o replica s-a dus mai infata... Am folosit movie makeru-l daca stiti alt program mai bun spuneti-mi

 

nu folosi altceva..cel mai bun este movie makeru-l;) eu il folosesc si ma ajuta foarte mutl...a da nu mai pune alea cu alb-negru ca obosesc ochii ...atat:P lasa ca vei progresa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danilicious' timestamp='1304753084' post='750837']

nu folosi altceva..cel mai bun este movie makeru-l;) eu il folosesc si ma ajuta foarte mutl...a da nu mai pune alea cu alb-negru ca obosesc ochii ...atat:P lasa ca vei progresa

 

O sa incerc sa fac partea a 2 a dar dani daca stii cum pot sa fac subtitrarea in movie maker mica? jos?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Danilicious' timestamp='1304753084' post='750837']

nu folosi altceva..cel mai bun este movie makeru-l;) eu il folosesc si ma ajuta foarte mutl...a da nu mai pune alea cu alb-negru ca obosesc ochii ...atat:P lasa ca vei progresa

 

 

Nu mai vorbi daca nu stii. Ok? Cum sa fie un program vechi,antic si de-demult "cel mai bun" . Poti sa zici de Sony Vegas ca e cel mai bun,nu de ala. Movie Maker e pentru incepatori,Sony Vegas e pentru avansati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu mai vorbi daca nu stii. Ok? Cum sa fie un program vechi,antic si de-demult "cel mai bun" . Poti sa zici de Sony Vegas ca e cel mai bun,nu de ala. Movie Maker e pentru incepatori,Sony Vegas e pentru avansati.

 

Am gasit gata cum se pune tot, am invatat doar o singura nelamurire am. Ca sa filmez de sus, jos etc, adica sa nu ma vada pe mine, ce trebuie sa folosesc, camhacku? Si de unde il iau?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersul in reluare este clar ca nu este din cauza lagului,cred ca ai pus un fps prea mic la frpas cand ai filmat.Ai acoperit la un moment dat tot ecranu cu 2 replici,banuiesc ca ai editat cu windows moviea meaker,vezi ca acolo unde dai sa scri subtitrarea sa cauti la fond ca scrie undeva subtitels si dai acolo si iti apare ca si cum ar fi subtitrare frumos jos.Nu imi place ca nu prea ai facut nimic,ar fi fost mai interesant daca ai fi folosit un mod de dans,nu doar animurile.Este foarte plictisitor.Camhacku il gasesti foarte usor pe internet,scri download camhack si gata,uite aici un site de unde il poti lua,l-am incercat si merge nu e facatura. http://www.fileplanet.com/190203/190000/fileinfo/Grand-Theft-Auto:-San-Andreas---Cam-Hack---v1.2.Si uite si un tutorial cum sa folosesti windows movie meaker, http://www.videotutorial.ro/?p=3835 , dai putin mai in jos si acolo gasesti un video de 50 de min care te invata tot ce ai nevoie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumusel filmul.Incearca ceva mai distractiv pentru a starni interesul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, avand in vedere ca e primul tau film.. ce sa zic ... Ideaa a fost cam banala, puteai sa incerci ceva mai complex ( Sau poate asa trebuie sa fie la inceput) Ai probleme mari cu miscatul camerei..si cum a zis lumea.. Discutiile erau puse pe tot ecranul, nu se mai intelegea nimica.. nu o lua in nume de rau.

@ Sa ceri si tu ajutorul unor oameni care se ocupa cu filmele pentru a invata si tu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumusel filmul.Incearca ceva mai distractiv pentru a starni interesul.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...