Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bLinD

BiteFight

Recommended Posts

BITEFIGHT

 

● Descriere : Bătălia dintre Vampiri şi V?rcolaci durează de secole.Este destinul tău să hotărăşti cine va c?ştiga!

B?ntuie prin oraş ?n căutare de noi victime. ; Echipează-te să-ţi poţi ?nfr?nge inamicii. Construieşte o fortăreaţă nemaivăzută alături de prietenii tăi.

 

● Adresa : http://bitefight.ro

 

● Acest joc are mai multe servere, in acest moment de la 1-15 .

 

● Update: BiteFight nu mai este acelasi joc de acum 3-4 ani,s-a schimbat aproape total (ideea răm?n?nd aceeaşi evident).

Poţi creşte mult mai repede in nivel,prada,skill-uri şi multe altele.

 

 

NOTĂ: Eu joc pe server 15 ( click ) . Va puteti inregistra si voi,tot pe server 15, VAMPIRI ..cine are habar şi a jucat/joacă acest joc..daţi-mi mesaj in joc ! (eventual poate fac o alianţă şi ne mai ajutăm intre noi).

 

* Nu inchideţi acest topic va rog. Am facut unul nou deoarece, cel existent deja e mult prea vechi.

 

Vă aştept !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am jucat bitefight mult timp. Primul cont l-am dus pana la lvl 80 asa.. dupa m-am lasat.Jucam pe lumea 8 mi se pare

Iar al 2-lea pana la level 160+ pe lumea 6. E palpitant dar si la acesta intr-un final te plictisesti. Cand ii vedeam pe aia de pe primul loc cu lvl 600 ma ofticam, dar aia jucam de ani de zile.. Puteti sa il incercati

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...