Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Closed] Far Cry 3

Recommended Posts

Far Cry 3

 

162.jpeg

 

Far Cry 3 a fost prezentat la E3 2011, jocul fiind dezvoltat de Ubisoft Montreal, Ubisoft Shanghai si Massive Entertainment. Far Cry 3 va fi lansat in 2012 si va fi disponibil pentru PC, PlayStation 3 si Xbox 360.

 

Eroul jocului se numeste Jason Brody, actiunea urmand sa aiba loc pe o insula tropicala a carei popu.latie este terorizata de o grupare militara locala. Conducatorul gruparii, Vaas, va fi principalul personajul antagonic al jocului, un fel Jackal din Far Cry 2.

 

Asemanator celorlalte titluri Far Cry, noul joc nu va duce lipsa de arme, vehicule si inamici. Far Cry 2, lansat in octombrie 2008, a fost vandut in peste 3 milioane de exemplare, fiind un adevarat succes de casa.

 

http://www.youtube.com/watch?v=Uc_arVX3G6s

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place la nebunie acest joc,l-am descarcat si eu astazi de pe internet

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place la nebunie acest joc,l-am descarcat si eu astazi de pe internet

Ce vorbesti campionule ...

Jocul apare in 2012. Tu sigur ai descarcat Mario 1999.

 

Disable 24h.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prea smecher jocuri , mai ales grafica :X , pacat ca nu va merge si pe rajnita mea de PC.

Stiti cumva ce cere acest joc ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut trailerul si putin din gameplay si arata excelent. Foarte mult imi place ca are si stealth.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prea smecher jocuri , mai ales grafica :X , pacat ca nu va merge si pe rajnita mea de PC.

Stiti cumva ce cere acest joc ?

:google::ceuameni:

 

Am jucat acum o ceva vreme,defapt cativa ani Far Cry 2 cred, deci jucam ore intregi. Jocul imi placea la nebunie,acesta este ff asemanator cu versiunea anterioara dar este o mica MARE :)) diferenta la grafica jocului

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...