Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Prezentare] Tekken 6

Recommended Posts

Poster : jocTekken6XBOX360.jpg

Numele jocului : Tekken 6

Descriere : Tekken 6 vine inarmat cu o grafica HD ce ruleaza perfect la 60 fps, are cel mai mare numar de personaje din istoria jocului si prezinta moduri de joc online.

 

Caracteristici:

- Grafica uimitoare: grafica de ultima generatie si cele mai avansate tehnologii de animatie 3D creeaza cea mai impresionanta experienta Tekken din istoria francizei.

- Cel mai mare numar de personaje: 40 de luptatori diferiti se vor lupta in arena, cu stiluri martiale proprii. Ai 34 de personaje cunoscute precum Jin, Heihachi si Kazuya si 6 jucatori noi.

- Te poti lupta la nivel global: acum iti poti masura puterile cu cei mai buni jucatori din lume cu modul VS online. - Medii interactive, ce pot fi distruse: arunca-ti inamicii prin pereti sau loveste-i prin podele. Arenele trec prin schimbari diverse, de la un atac surprinzator din partea unui elicopter la expoziile unor vehicule.

Pe ce consola se joaca : Xbox360

Trailer : http://www.youtube.com/watch?v=cS0O-o9qY9I

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super joc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da este foarte interesant are o grafica excelenta dar pretul jocului lasa de dorit( eu sunt mai sarac de felu meu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E genial jocul! L-am jucat de cand a aparut mult timp,grafica buna,posibilitati de scheme si combo-uri foarte foarte multe si nu in ultimul rand Yoshimitsu rullz :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos, as vrea sa il joc :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...