Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

CryTek

eG TV - Cosa Nostra Punishment

Recommended Posts

Titlu oficial: Cosa Nostra Punishment.

Data lansării: 23/07/2011

Gen: Drama / Actiune.

Durată: 3:03.

Scurtă prezentare: Cosa Nostra RolePlay. Pe scurt, civilul ne era dator.

 

 

Cosa Nostra Punishment CLICK!

 

 

P.S: Trebuie sa dati click pe link pt a vizualiza clipul, deoarece nu este uploadat pe YouTube.

Multumesc tuturor pentru ajutor: aKm, ENkei, SpyTek, BuHuHuDrace, RaduReleu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos , dar nu prea :)) , un text si ar fi bestial :X felicitari !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce sa zic, grafica buna, melodia se potriveste perfect, camera se misca bine, dar nu ai filmat tu ? Cine a filmat ? Este foarte ok filmul, dar se terminca cam brusc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enkei s-a ocupat de filmat :), eu si Akim scenariul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enkei s-a ocupat de filmat :), eu si Akim scenariul.

 

Aha, poi sa iti dau un mic sfat, chiar daca nu sunt profesionist in filme, dar puteai sa pui o introducere si sa nu se termine asa brusc, cam atat ca in rest e foarte ok. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dar dai-l chiar tu, si in plus. Nu am vrut ceva cu text care sa ocupe screen-ul... Am vrut sa fie cat de cat RP, si sa inteleaga lumea doar din clip :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-am ce sa va zic decat sa faceti cat mai multe dinastea. Este foarte reusit. M-am saturat de filmulete cu subtitrari care te fac sa razi fortat, glume expirate si cu actiune ca in filmu lu Ionel.

Pacat ca nu am avut ocazia sa particip la crearea filmului. O singura intrebare, filmul este uploadat in totalitate? Finalul mi se pare ca se termina brusc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi se pare, finalul e cand aKm cel de la fata locului sa zic asa, il suna pe Lider, care era in casa si il anunta ca a scapat de ce nu le mai trebuia :). Am mai avut nevoie de oameni, dar nu prea 'aveau chef' majoritatea, si de aceea apar eu cu 2 skinuri...

Share this post


Link to post
Share on other sites

N-am ce sa va zic decat sa faceti cat mai multe dinastea. Este foarte reusit. M-am saturat de filmulete cu subtitrari care te fac sa razi fortat, glume expirate si cu actiune ca in filmu lu Ionel.

Pacat ca nu am avut ocazia sa particip la crearea filmului. O singura intrebare, filmul este uploadat in totalitate? Finalul mi se pare ca se termina brusc.

 

Da, buna ideea sa numai puna text, si inca un sfat pe care l-am uitat:

 

Cand filmezi stai cu caracterul mai departe de locul filmarii sa nu se mai vada numele. Cam atat si sa faci cat mai multe filme ca asta :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

S termina foarte brusc ar fi fost furmos si o subtitrare. Grafica ce sa spun , buna.

Acord nota 9/10. Good-Job :X

ps: bine i-ati facut lu buhuhu :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha, poi sa iti dau un mic sfat, chiar daca nu sunt profesionist in filme, dar puteai sa pui o introducere si sa nu se termine asa brusc, cam atat ca in rest e foarte ok. ;)

 

 

Da, buna ideea sa numai puna text, si inca un sfat pe care l-am uitat:

 

Cand filmezi stai cu caracterul mai departe de locul filmarii sa nu se mai vada numele. Cam atat si sa faci cat mai multe filme ca asta :).

 

Ma faci sa rad il inveti tu pe "Enkei" sa faca filme :))

 

Arata bine filmul, o idee ingenioasa de a nu folosi text fapt care te face sa te uiti cat mai atent la film

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos , nota 10 pentru scenariu

Share this post


Link to post
Share on other sites

S termina foarte brusc ar fi fost furmos si o subtitrare. Grafica ce sa spun , buna.

Acord nota 9/10. Good-Job :X

ps: bine i-ati facut lu buhuhu :X

 

 

ON: Nu merge edit , da , acuma dupa ce am stat si am "analizat" comenturile , pare mai frumos fara texte .

 

OFF : Ne vedem noi in samp :bananadance::eros:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos :) , Nota 10+ !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos film . Nota 10 . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Netu.....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...