Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

lucas86

[Prezentare]Batman: Arkham City

Recommended Posts

Poster : 5f2dmw.jpg

 

Numele jocului : Batman: Arkham City

 

Descriere : Batman: Arkham City este un joc de actiune-aventura third-person ce ofera o autentica experienta Dark Knight inradacinata intr-o poveste originala si captivanta precum si un mod de joc ce consista dintr-o combinatie de lupte corp la corp, camuflaj si infiltrare, investigare si provocari bazate pe viteza de reactie.

 

Fiind o continuare a jocului din 2009 (Batman: Arkham Asylum), Arkham City include intreaga gama clasica de inamici vazuta in jocul precendet plus eroina Catwoman, ce este un personaj care se poate controla si care are propria ei poveste in aceasta editie a jocului. Dintre caracteristicile suplimentare: noi dispozitive, un numar sporit de oponenti pentru lupta corp la corp si o gama de optiuni de miscare pentru Batman, incluzand salt, alunecare, zbor si agatare cu carligul

 

Cerinte de sistem : Operating System: Microsoft Windows 7

CPU: Dual-Core CPU 2.5 GHz

RAM: 4GB

Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 460 or ATI Radeon HD 6850 with 768MB+ of VRAM (DirectX 11 compatible)

Sound: Microsoft Windows XP/Vista or 7 compatible sound card (100% DirectX 9.0c-compatible)

DVD-ROM: Quad-speed (4x) DVD-ROM drive

Hard Drive: 17.5 GB free disk space

Input Devices: 100% Windows XP/Vista or 7 compatible mouse and keyboard or Xbox 360 Controller for Windows

 

Trailer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc foarte frumos insa cerintele mi se par cam mari

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din trailer reiese ca este un joc frumos,bine structurat.Am sa al incerc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cerinte de sistem : Operating System: Microsoft Windows 7

CPU: Dual-Core CPU 2.5 GHz

RAM: 4GB

Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 460 or ATI Radeon HD 6850 with 768MB+ of VRAM (DirectX 11 compatible)

Sound: Microsoft Windows XP/Vista or 7 compatible sound card (100% DirectX 9.0c-compatible)

DVD-ROM: Quad-speed (4x) DVD-ROM drive

Hard Drive: 17.5 GB free disk space

Input Devices: 100% Windows XP/Vista or 7 compatible mouse and keyboard or Xbox 360 Controller for Windows

 

La asemenea cerinte nici nu ma mira, o grafica excelenta pentru un joc.

 

@Felicitari pentru prezentare ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Absolut genial jocul.Aseara l-am terminat si a fost foarte nasol la sfarsit..mai ales ca moare Talia al Ghul+Joker.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merita jucat, dar mai intai sa jucati prima parte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda va mai trebui sa astept ceva timp pana sa il joc :)) , la cerintele jocului , PC'u meu e un rembler :)) , oricum este genial , o grafica uimitoare :X :X tot jocul este excelent , 10 +++ pt acest joc <3.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow, cerintele mi se par foarte mari, dar la grafica lui e ceva de asteptat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...