Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Prezentare] Rage

Recommended Posts

Poster : jocRageXBOX360.jpg

Numele jocului : Rage

Descriere : In timp ce un asteroid masiv se apropie periculos de Pamant, liderii tarilor incearca sa gaseasca solutii pentru supravietuirea omenirii. Tu esti unul dintre cei alesi pentru a asigura continuitatea speciei umane. Dar ceea ce parea noroc, a devenit un adevarat cosmar din momentul in care mai multe gasti de banditi si mutanti incep sa te vaneze prin tunelurile subterane create pentu supravietuire.

Β 

Lupta impotriva acestor amenintari folosindu-te de un arsenal de arme exotice sau itemi speciali! Ai la dispozitie si un super vehicul pe care il poti tuna cu diferite culori, piese speciale si arme noi. Testeaza-l in curse mortale impotriva clanurilor de banditi!

Trei moduri de joc te asteapta! Joaca singur in modul Single-Player, cu un prieten in co-op mode sau online pentru o super experienta multiplayer.

Pe ce consola se joaca : Xbox360

Trailer :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si jocu asta l-am trecut. Prima oara cand l-am vazut mia fost " Groaza " sa il bag :)) dar am dat de gust si l-am jucat . Se termina foarte brusc jocu . omor mostri aia micuti si gata, am terminat jocu ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...