Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mixXL

Primul transfer al Barcelonei dupa ce Busquets s-a nenorocit! Mutarea de 30 de mil euro de la Milan pregatita de Guardiola

Recommended Posts

primul-transfer-al-barcelonei-dupa-ce-busquets-s-a-nenorocit-mutarea-de-30-de-mil-euro-de-la-milan-pregatita_size1.jpg

Barcelona nu a stat mult pe ganduri si a gasit un jucator perfect sa intareasca apararea.

 

Dupa ce Busquets si-a facut piciorul praf in ultimul meci, Guardiola s-a trezit cu probleme mari in sistemul defensiv. Din vara vrea sa faca o mutare de zeci de milioane de euro, scrie astazi Marca.

 

Thiago Silva de la AC Milan este prima tinta a Barcelonei, care intentioneaza sa plateasca 30 de milioane de euro pe jucator.

 

Conform Marca, Barcelona va avea la vara un buget de transferuri de 50 de milioane de euro, iar primele doua tinte vor fi Thiago Silva si Gareth Bale.

 

Sursa : ObvJk.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate Barca sa il ia si pe Cristiano Ronaldo ca, campionatul nu il mai castiga :*

In legatura cu stirea, ce pot spune imi pare rau doar de Busquets.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca e scris de sport.ro, stirea e 80% minciuna. :-j

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate Barca sa il ia si pe Cristiano Ronaldo ca, campionatul nu il mai castiga :*

In legatura cu stirea, ce pot spune imi pare rau doar de Busquets.

 

Sa zicem ca o sa ia Realul campioantul anul acesta, dar la UCL nu are nicio sansa :)

 

 

ON: Pe Thiago Silva nu ils tiu in detaliu, stiu ca e un jucator tanar, cu rare calitati de fundas...Insa, pe Bale il stiu foarte bine, e un jucator compatibil cu sistemul de joc al Barcelonei. Acest jucator va aduce un mare plus Barcei, fiind un jucator care face ambele faze faorte bine, asemeni lui Dani Alves.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...