Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

ShOckeR

Battlefield 2142

Recommended Posts

Joaca cineva acest joc ? eu da si e super mai ales acel robot HI-TECH :|

 

Merge si online dar trebuie sa cumparati jocul original

 

Totul a inceput cand rusia a creat o arma devastatoare care putea distruge intreaga planeta,de asemenea acea arma avea "virusi" care infecteaza oameni si ii transforma in zombi. USA(United States of America) au incercat sa ai atace pe rusi,o multime de soldati,tancuri,avioane si tot arsenalul americi a plecat in razboi contra rusiei.Lupta a avut loc din 2009 pana in 1701 toate tarile sau aliat americi pentru ai distruge pe rusii,dupa multe razboaie america a pierdut,si-a retras soldati si masinariile pentru un nou atac.

Africa de nord a anuntat trupele americi ca este atacata de Rusia si ca cere ajutor, atunci trupele americi(SEAL,SWAT,GBatt,Japannese K si multe alte trupe infintate de catre politie/armata) au plecat in ajutorul africi. Dupa cateva saptamani de mers cu avioane,barci,masini au ajuns in africa.

Acolo trupele SEAL si SWAT au plecat in partea de est a Africi iar trupele GBatt,Japannese K au plecat in partea de nord unde totul era inghetat de catre masinaria rusilor,au avut loc multe lupte pentru a cuceri o parte a africi..in fine...GBatt si Japannese K au reusit sa cucereasca partea de nord a africi, dar din pacate totate trupele americi care sa aflau in estul africi si sud au fost nimicite.

Gbatt si Jap" K se pregateau pentru aparare deoarece rusi veneau cu toate fortele spre nord.

Intro noapte soldati dormeau in cort era frig si nu aveau multa mancare, cand deodata se cutremura pamantul..oameni nu stiau ce se intimpla,erau speriati au iesit cu armele afara din cort pentru a vedea ce se intimpla..cand deodata se vad lumini care ai inconjurau..ce credeti ca erau ? va zic eu: 1 milion de roboti HI-TECH soldati nu au avut sanse contra acestor roboti si au fost omorati. Acesti roboti erau prea puternici pentru niste simpli oameni(soldati dar nu era de ajuns).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu sunt fan al jocurilor de acest gen

nu-mi plac absolut deloc ! :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul arata foarte frumos,

Grafica, este foaaartee bunaaa.

Cred ca il voi incerca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ohhhhhhhhhh good e dinala sf din viitor ...fain :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce sa downloadez battlefield ista sau 2 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jocul arata foarte frumos,

Grafica, este foaaartee bunaaa.

Cred ca il voi incerca.

Idem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

yap, l-am jucat, am dvd-ul original, l-am jucat MultiPlayer, e foarte original, super tare!

va recomand sa-l incercati online, poti juca in mai multe feluri (in multiplayer) , de ex:

doborarea titanilor: sunt 2 nave (maaaaaaaaari, care zboara) , a echipei tale si a adversarului. trbuie sa te duci pe nava lui, si sa plantezi niste bombe, sa-i distrugi zidul de aparare, apoi trbuie sa tragi in "nucleul navei" si va fi distrusa (vei castiga).

si sunt mai multe faine, dar nu imi aduc bine aminte, l-am jucat acum vreun an, sau mai putin, nush :lol:

 

 

edit: aaa da, si ai niste rankuri, in multiplayer, dupa care iti poti lua arme si accesorii mult mai bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Joaca cineva acest joc ? eu da si e super mai ales acel robot HI-TECH :X

 

Merge si online dar trebuie sa cumparati jocul original

 

Totul a inceput cand rusia a creat o arma devastatoare care putea distruge intreaga planeta,de asemenea acea arma avea "virusi" care infecteaza oameni si ii transforma in zombi. USA(United States of America) au incercat sa ai atace pe rusi,o multime de soldati,tancuri,avioane si tot arsenalul americi a plecat in razboi contra rusiei.Lupta a avut loc din 2009 pana in 1701 toate tarile sau aliat americi pentru ai distruge pe rusii,dupa multe razboaie america a pierdut,si-a retras soldati si masinariile pentru un nou atac.

Africa de nord a anuntat trupele americi ca este atacata de Rusia si ca cere ajutor, atunci trupele americi(SEAL,SWAT,GBatt,Japannese K si multe alte trupe infintate de catre politie/armata) au plecat in ajutorul africi. Dupa cateva saptamani de mers cu avioane,barci,masini au ajuns in africa.

Acolo trupele SEAL si SWAT au plecat in partea de est a Africi iar trupele GBatt,Japannese K au plecat in partea de nord unde totul era inghetat de catre masinaria rusilor,au avut loc multe lupte pentru a cuceri o parte a africi..in fine...GBatt si Japannese K au reusit sa cucereasca partea de nord a africi, dar din pacate totate trupele americi care sa aflau in estul africi si sud au fost nimicite.

Gbatt si Jap" K se pregateau pentru aparare deoarece rusi veneau cu toate fortele spre nord.

Intro noapte soldati dormeau in cort era frig si nu aveau multa mancare, cand deodata se cutremura pamantul..oameni nu stiau ce se intimpla,erau speriati au iesit cu armele afara din cort pentru a vedea ce se intimpla..cand deodata se vad lumini care ai inconjurau..ce credeti ca erau ? va zic eu: 1 milion de roboti HI-TECH soldati nu au avut sanse contra acestor roboti si au fost omorati. Acesti roboti erau prea puternici pentru niste simpli oameni(soldati dar nu era de ajuns).

Share this post


Link to post
Share on other sites

se vede k e mijto jocu sa incerc si io sa vad qm e :X am incercat multe jocuri dar mam lasat repede de ele pt k joc gta :hbd:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am downloadat ieri Battlefield 2142, prea belea jocu' . Il recomand ^^.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am jucat battlefield 1942 si mia placut

Am sa il incerc si pe asta :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pare frumos jocul...am sa-l incerc

Share this post


Link to post
Share on other sites

frumos jocu m-am jucat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am jucat Battlefield 1942, apoi Battlefield 2, apoi Battlefield 2 Special Forces, acum o sa'l incerc si p'asta ! L'am avut dar acu ceva timp, si nu imi mergea din cauza placii video, acum am schimbat'o.. in curand o sa'l incerc.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...