Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Vlad26

"Du-te, ba, acasa!" Olympiakos DA AFARA o supervedeta ca sa-i faca loc lui Stancu: "E jucator mare, trimiteti-l URGENT!"

Recommended Posts

Sefii Cim Bom n-au de gand sa piarda timpul cu inca un imprumut. In afara de Olympiakos, mai multe cluburi din Rusia au anuntat ca il vor pe Stancu.

 

Sefii lui Olympiakos s-au saturat de figurile lui Kazim Kazim, pe care au insistat sa-l ia imprumut in ianuarie. Atacantul adus tot de Hagi la Galatasaray n-a dat decat un gol in 8 meciuri si va fi trimis inapoi la Istanbul. In locul sau, grecii il vor neaparat pe Stancu: "Nu mai suportam fitele lui Kazim, dati-ni-l pe Stancu, e un atacant mult mai bun!".

 

Luat cu 5.5 milioane de euro in urma cu un an si ju######te de la Steaua, Bogdan Stancu n-a rezistat la Galata mai mult de ju######te de sezon. A fost cedat pentru un an la Orduspor alaturi de Juan Culio si s-a impus rapid. Si Hector Cuper a insistat sa fie pastrat, dar pretul anuntat de Galata depaseste posibilitatile lui Orduspor.

 

Sursa:Sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar fi bine pentru Stancu daca ajunge la Olympiakos, pe langa ca va juca sezon de sezon in cupele europene va creste si in valoare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ar fi bine pentru Stancu daca ajunge la Olympiakos, pe langa ca va juca sezon de sezon in cupele europene va creste si in valoare.

 

Nu prea cred ca o sa ajunga acolo. Cei de la Olympiakos de bazeaza mai mult pe jucatori cu nume sau pe grecii lor. Eu cred ca a facut o greseala cand a plecat in Turcia, mai bine pleca undeva in vest sau in Rusia. Turcia, Grecia, astea-s campionate moarte, nu ai unde sa te mai transferi de acolo decat sa fi foarte foarte bun.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radu propui ca Olympiacos sa-l ia pe Ronaldo sau Messi ? :)) Cineva cu nume sau sa eveloueze ii ia timp iar eu zic ca Bogdan Stancu chiar sar integra bine si ar reusii cateceva trebuie doar sa se acomodeze nu ca Torres :)) nici olympiacos nu-l vrea pe Torres la ce a facut la Chelsea :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radu propui ca Olympiacos sa-l ia pe Ronaldo sau Messi ? 21.gif Cineva cu nume sau sa eveloueze ii ia timp iar eu zic ca Bogdan Stancu chiar sar integra bine si ar reusii cateceva trebuie doar sa se acomodeze nu ca Torres 21.gif nici olympiacos nu-l vrea pe Torres la ce a facut la Chelsea 21.gif

 

Eu ma refer la jucatori pe final de cariera, care au facut ceva in trecut, gen Olof Melberg, Pantelic, Ibagaza, Roy Carroll. Toti jucatorii acestia au jucat in echipe cunoscute din vestul Europei, iar acum pe final de cariera s-au dus acolo.

 

Uita-te in echipa celor de la Olympiakos si vei vedea ca este o imbinare de jucatori greci cu jucatori experimentati, care au jucat in campionate puternice, iar acum pe final de cariera au venit acolo sa faca un ban :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...