Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

MihaiZoR

Craiova, exclusa din fotbal, Mititelu desface sampania: "I-am facut sa mai comita o infractiune!" Promisiunea pentru Mircea Sandu:

Recommended Posts

Craiova, exclusa din fotbal, Mititelu desface sampania: "I-am facut sa mai comita o infractiune!"Promisiunea pentru Mircea Sandu:

 

 

Universitatea Craiova a murit, traisca Universitatea! Cam asa s-a votat in Adunarea Generala! Craiova lui Mititelu a fost exclusa din Federatie. Dar din toamna se va naste o noua Universitatea in Craiova, in liga a doua!

 

 

Din toamna, Craiova a primit un loc in liga a doua. Noua echipa se poate numi Universitatea, dar nu poate folosi palmaresul, cu cele 4 titluri si cele 6 Cupe ale Romaniei.

 

Adrian Mititelu nu este deloc speriat de decizia Adunarii Generale: "Astazi, Universitatea Craiova a obtinut o victorie pentru ca azi l-am facut pe Sandu sa mai comita o infractiune foarte grava! Pe Sandu si Dragomir o sa-i fac persona non grata, o sa vedeti.

 

Sursa : sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lasa ca revenim de la toamna :) Cu forte proaspete, daca ar pleca Mititelu de la Craiova as fii cel mai fericit !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pare rau pentru Craiova ca a fost desfiintata...a fost una din cele mai vechi echipe din Romania.

Foarte bine ca vor face echipa din toamna, si vor veni in Liga I curand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu nu inteleg ce juatori va avea aceasta craiova... (noua)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va aduce Mitittelu jucatori ( tineri probabil) liberi de contract. In liga a II-a nu ai nevoie de mari vedete. Cand va ajunge in liga I , cred ca va face ceva transferuri mai tari ( Fratii Costea) sa ii aduca inapoi pentru ca la Steaua nu s-au inegrat.

 

Parerea mea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oricum,ce a fost nu va mai fii , acei jucatori nu se vor intoarce :) va fii doar e echipa de liga 2-3 si atat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pacat, a fost o echipa frumoasa si chiar la un moment dat se batea pentru titlu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...