Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stefan94

10,000 BC

Recommended Posts

-Poster: 2rome12.jpg

 

-Regia/Autori: Roland Emmerich si Harald Kloser

 

-Roluri/Actori: Camilla Belle, Steven Strait si Marco Khan

 

-Gen: Action | Adventure | Drama

 

-Data lansarii: 2008

 

-ScurtaPrezentare: In aceasta aventura extrem de densa, un tanar proscris dintr-un trib primitiv e pus in situatia de a-si salva grupul de la disparitie. In ciuda faptului ca e la un nivel foarte scazut din punct de vedere al respectului primit din partea celorlalti, toti vanatori neinfricati, D'Leh spera sa castige iubirea unei frumoase printese, ce evident e mult peste nasul lui.

 

Cand o hoarda uriasa invadeaza satul sau, forteaza pe ceilalti vanatori sa devina sclavi si o rapesc pe Evolet, tanarul ce pana acuma parea resemnat isi da seama ca aceasta este sansa sa. Insa pentru a reusi sa-si salveze tribul din mana invadatorilor si pentru a-si salava iubirea din mainile rapitorului, baiatul va trebui sa apeleze la toate trucurile posibile si sa fie pregatit pentru orice sacrificiu.

-Sursa: http://www.imdb.com/title/tt0443649/

 

-Trailer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut de vreo 2 ori parca,e bun filmul,l-a dat si la TV.Ce mi-a placut cel mai si cel mai mult la film au fost ochii actritei principale: MINUNATI :X Unii dintre cei mai frumosi ochi pe care i-am vazut in filme,pe langa cei ai Jeniferei Aniston,care sunt incomparabili,ever,forever and ever.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un film zic eu destul de vechi ,foarte interesant are de toate .Merita Vizionat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am vazut, mi se pare genial filmul, chiar e frumos. Uitasem numele filmului, multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frmos filmu , l-am vazut acum vreo 3 luni si imi aduc inca aminte si numele , merita vazut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Closed Topic vechi!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...