Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

JUPiT3R

C.I.A. feat. Oana Radu - Vapaia

Recommended Posts

C.I.A. se pregatesc sa lanseze albumul ¨Universal¨ , mai jos se poate asculta piesa ¨Vapaia¨ , colaborare cu Oana Radu.

 

 

 

 

Muzica: C.I.A. / Ion Ilicevici

Text: C.I.A.

Album: UNIVERSAL (2012)

Mix/Master: Karie [ex Verbal]

Artwork: Florin Stefan

Booking: Florin Stefan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu asculti si dastea ? :| ....mie deloc nu-mi place cum canta MC astia :| .....din rapu romanesc ascult doar pe Parazitii si inca cv mai pe alese.. mai bine ascult pe Salam decat sa ascult melodia asta :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu asculti si dastea ? 22.gif ....mie deloc nu-mi place cum canta MC astia 22.gif .....din rapu romanesc ascult doar pe Parazitii si inca cv mai pe alese.. mai bine ascult pe Salam decat sa ascult melodia asta 21.gif

 

Piesa asta e un promo la album. Asa le cere casa de discuri ... Nu judeca trupa C.I.A. pentru o singura piesa. Te asigur ca albumul va fi foarte tare. De pe albumul ¨Radio¨ cauta ¨Univers invers¨ , ¨Unde sunt bagabontii¨ , ¨Lupta cu tine¨ si fa-ti o parere 3.gif Pace!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piesa asta e un promo la album. Asa le cere casa de discuri ... Nu judeca trupa C.I.A. pentru o singura piesa. Te asigur ca albumul va fi foarte tare. De pe albumul ¨Radio¨ cauta ¨Univers invers¨ , ¨Unde sunt bagabontii¨ , ¨Lupta cu tine¨ si fa-ti o parere 3.gif Pace!

 

In fine... asa e... dak casa de discuri le cere... e adevarat.. mai bine fac ca parazitii, sa-si faca propiu studion etc :D.... Oricine a inventat genu asta de rap in romania a facut un rahat.... aproape toti raperi din romania canta asa .... DOC(de exemplu) si nu mai stiu io, , cam toti MC astia, chiar nu-mi place... :( ... Uite aici cum era inante :)) dar prea mult inainte :)) , trebuia sa ii urmeze pe ei :

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...