Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

AndreiTMB

Steaua a fost umilita de LEGENDA lui Manchester United! CE A DECLARAT Ole Gunnar Solskjaer cand a aflat ca va juca impotriva Stelei

Recommended Posts

Toate meciurile Stelei se vad in direct la PRO TV si pe Voyo.ro: Steaua, in grupa Stuttgart, Copenhaga si Molde!

 

 

steaua-umilita-de-fosta-vedeta-a-lui-manchester-united-ce-a-declarat-ole-gunnar-solskjaer-cand-a-aflat_size1.jpg

 

 

Desi este singura echipa din Europa ce a prins 9 calificari in grupele cupelor europene, si chiar a prins o semifinala de Cupa Uefa, Steaua este anonima, cel putin in ochii fostei vedete a lui United!

 

Antrenorul FK Molde, Ole Gunnar Solskjaer, a declarat ca este satisfacut de tragerea la sorti a grupelor Ligii Europa si ca echipa sa poate ajunge in primavara europeana, precizand ca nu detine in acest moment suficiente infor###### despre Steaua Bucuresti.

 

"Sunt foarte multumit de tragere. Ne vom testa puterile cu FC Copenhaga in duelul Scandinaviei, cu Stuttgart am mai jucat acum cativa ani si cunoastem forta echipei germane, iar despre Steaua nu stiu inca foarte multe lucruri. Am increderea ca ne putem califica din aceasta grupa. Sper, de asemenea, ca publicul nostru va fi la inaltimea competitiei, avem nevoie de un stadion plin la meciurile de pe teren propriu, care vor fi decisive", a spus Solskjaer, citat de publicatia norvegiana Romsdals Budstikke din Molde.

 

Sursa: www.sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Titlul este prea deplasat fata de continutul articolului,nu vad acea mare umilinta.Poate prin faptul ca a spus ca nu cunoaste mai nimic despre Steaua,a fost putin arogant...sau poate chiar nu minte.Dar cu atat mai bine ca nu stie nimic despre noi,nici sa nu afle,doar sa plece batuti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma gandeam ca iar scri ca a mai fost postat ca ieri X( , pai ce sa le ceri celor de la Sport.RO ?:))

 

eu am dat copy / paste

 

bine zici ca nu stie nimic despre noi , cele 3 puncte pe meci conteaza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ba , dupa cum zicea si Clau , titlul nu are nici o legatura cu ce a declarat Solskjaer . Si daca nu stie nimic despre Steaua ce?Mai bine ca nu stie nimic , va fi o surpriza pentru el meciul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faptul ca nu stie nimic despre noi este un avantaj pentru Steaua Bucuresti .

Share this post


Link to post
Share on other sites

El , nimik nu stie / nu a aflat de Steaua Bucuresti .. Deci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Titlul este prea deplasat fata de continutul articolului,nu vad acea mare umilinta.Poate prin faptul ca a spus ca nu cunoaste mai nimic despre Steaua,a fost putin arogant...sau poate chiar nu minte.Dar cu atat mai bine ca nu stie nimic despre noi,nici sa nu afle,doar sa plece batuti.

 

+1.

 

BTW, daca nu sunt documentati, nu inseamna ca nu stiu nimic despre noi, probabil ca au auzit de Steaua.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...