Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Renegade221

[Prezentare]Far Cry 3

Recommended Posts

Poster : 5k4wmd.jpg

 

Numele jocului : Far Cry 3

 

Descriere : Jucatorii care incearca Far Cry 3 vor intra in rolul lui Jason Brody, un om singur la capatul lumii, blocat pe o insula tropicala misterioasa, departe de civilizatie. In acest paradis salbatic unde violenta si lipsa regulilor sunt singurele lucruri sigure, jucatorii vor dicta cand, unde si cum se vor desfasura evenimentele. Jucatorii vor ataca, impusca, detona si se vor furisa in calatoria lor prin insula, intr-o lume care si-a pierdut directia.

 

Cerinte de sistem :

 

Minim

 

CPU: 2.0 GHz dual core processor

RAM: 1GB of system memory

Graphics: DirectX 9 compatible card with 256 MB RAM. Nvidia 8-series or AMD Radeon 3000 series graphics cards.

Operating system: Windows XP

DirectX compatible audio card

8 GB of hard disk space

 

Recomandat

 

CPU: 2.4 GHz quad core Intel or AMD processor

RAM: 2GB

Graphics: DirectX 11 compatible card with 1GB of video memory, Nvidia 400-series or AMD 5000-series.

Operating system: Windows 7

DirectX compatible audio card

8 GB of hard disk space

 

Trailer :

 

Like / Comment / Rate

Share this post


Link to post
Share on other sites

wow, din toate jocurile care le-am vazut eu asta are cea mai buna grafica. Cerintele mi se pare ok la cum arata jocul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arata bine din trailer si descriere ...trebuie sa il incerc :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos jocul , dar vad ca inca nu a aparut .. astept lansarea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos jocul , chiar il voi descarca , am incercat si celelalte parti care chiar mi-au placut !

Share this post


Link to post
Share on other sites

O grafica incredibil de reala ! De abea astept sa-l incerc !

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am instalat si eu acum 4-5 zile. Un joc superb, grafica, actiune.... tot ce vrei. Un shooter de nota 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos jocul,chiar daca l-am terminat o data inca ma mai joc,imi place sa ma plimb pe insula si sa refac misiunile.Este al doilea cel mai bun joc de anul asta,dupa AC3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm. Jocul, pe langa grafica superba care o are si gameplayul la fel de excelent, povestea jocului mi se pare cu totul dezamagitoare, si nu povestea in sine ci misiunile la care esti supus, intre timp pare din ce in ce mai enervant. II lipseste mult actiunea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am jucat pe 2 si a fost bestial, o sa il incerc si pe acesta, oricum cred ca o sa mi se miste in poze dupa grafica pe care o are.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un joc foarte frumos , o grafica foarte frumoasa , chiar astazi l-am jucat la un prieten.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce sa spun cautam demult un joc asa superb. Dupa 1 si 2 asa imi place cel mai mult :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normal ca iti place cel mai mult, are o grafica superba si un story-line foarte frumos, pe langa astea are si o muzica ce-ti provoaca o stare "rea" :)) Unul dintre cele mai reusite jocuri, recomand cu cea mai mare incredere asta daca aveti totodata si un PC cu o configuratie buna :O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu... sincer, din punctul meu de vedere primul Far Cry e mai bun ca acesta... nu-mi place deloc acest Far Cry 3, te pune sa culegi nu stiu ce plante... abureli.

 

Deci, incercati sa terminati Far Cry 1 si o sa vedeti diferenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu... sincer, din punctul meu de vedere primul Far Cry e mai bun ca acesta... nu-mi place deloc acest Far Cry 3, te pune sa culegi nu stiu ce plante... abureli.

 

Deci, incercati sa terminati Far Cry 1 si o sa vedeti diferenta.

Acelea nu sunt misiunile jocului, alea sunt optionale pentru a crafta diferite chestii ( arme, kit-uri etc. )

Cat despre joc, este foarte frumos si merita terminat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Acelea nu sunt misiunile jocului, alea sunt optionale pentru a crafta diferite chestii ( arme, kit-uri etc. )

Cat despre joc, este foarte frumos si merita terminat.

 

Chiar printre primele misiuni asta te pune sa faci, sa gaseste ceva plange si sa omori 3 porci (chiar porci), pentru a putea vorbi cu cineva si a merge mai departe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar printre primele misiuni asta te pune sa faci, sa gaseste ceva plange si sa omori 3 porci (chiar porci), pentru a putea vorbi cu cineva si a merge mai departe.

Da, corect, dar aia este ca sa te obisnuiesti cu craft-urile si sa intelegi mai bine jocul, dupa care urmeaza actiunea.

Si da, iti respect punctul de vedere, jocul este plictisitor la inceput.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, corect, dar aia este ca sa te obisnuiesti cu craft-urile si sa intelegi mai bine jocul, dupa care urmeaza actiunea.

Si da, iti respect punctul de vedere, jocul este plictisitor la inceput.

Mai facut curios. O sa inaintez in game-play sa vad ce actiune are. Sper sa nu fie tot asa plictisitoare cum apare la inceput.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E un joc foarte  tare , eu am jucat alta varianta dar sunt destul de convins ca e asemanator cu acesta !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este ok jocul la inceput, grafica e frumoasa, povestea, dar dupa ce joci 2-3 zile te plictisesti, cel putin s-a intamplat in cazul meu,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte interesant si foarte jucat din ce am auzit. Cred ca am sa ma apuc si eu de el!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul acesta chiar merita jucat .. E cel mai tare joc din 2012 dupa parerea mea..Oricum,fiecare cu parerea lui ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte Tare! Recomand la toti sa incerce!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...