Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stefan94

[News] Loadout

Recommended Posts

ru758m.jpg

 

Loadout este un nou joc gratuit, dezvoltat de Edge of Reality, care va fi lansat digital via Steam. Loadout va fi un fast-paced online shooter, in care gamerii vor avea ocazia sa-si personalizeze armele, avatarul si gadget-urile aferente. Cu cat jucatorii vor petrece mai mult timp in joc, cu atat vor castiga mai multa viata si prestigiu, dar si elemente pe care le vor putea aduce in joc.

 

Vor exista posibilitati nelimitate de a creea personaje originale, armele putand ajunge la dimensiuni de-a dreptul ridicole. Stilul jocului va fi third person view, cu o grafica gen cartoon-style.

 

Edge of Reality este un studiou independent din Austin, Texas, care a mai colaborat la jocuri precum Sims 3, The Incredible Hulk si Dragon Age: Origins.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

cand am vizionat trailerul imi fuge mintea la team fortress 2 ar fi genial daca ar fi si free!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ... arata foarte frumos jocul , are grafica foarte frumoasa si buna , imi da ceva gen Team Fortress 2 si Micro Volts . Am sa il downloadez si eu cand o sa apara , dar sper sa imi si mearga :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La gameplay seama putin si cu Total Overdose. Cam acelasi control si miscari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Scuzati-mi limbajul, dar ce "" de sparanghel mai e si ciudatenia aceasta de joc ? Nu am mai vazut ceva atat de ciudat, de la MineCraft in coace. Sigur nu ma va face sa devin dependent de el sau ceva, mai ales ca provine de la steam si ma vor forta sa imi sparg ultimii bani de pachetel pentru arme, costume si tot felul de pixeli. In concluzie cred ca il voi juca exact cat am jucat Team Fortress 2...Aproximativ 5 zile si m-am lasat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...