Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Alynn

Premium Rush

Recommended Posts

-Poster:

 

premium-rush-403078l.jpg

 

 

-Regia/Autori: David Koepp

 

-Roluri/Actori: Joseph Gordon-Levitt, Jamie Chung

 

-Gen: Actiune

 

-Data lansarii: 28.09.2012

 

-ScurtaPrezentare:

Sa se strecoare printre masinile in viteza, sa se fereasca de taximetristii fanatici si sa evite opt milioane de pietoni – acestea sunt ocupatiile zilnice ale lui Wilee (Joseph Gordon-Levitt), cel mai bun dintre curierii-biciclisti, agili si agresivi, ai New York-ului.

 

Trebuie sa ai calitati speciale ca sa poti merge pe o bicicleta super-usoara, fara frane si cu o singura viteza, sa fii combinatia perfecta intre un biciclist super-talentat si unul complet nebun, capabil sa riste sa fie sleit pe caldaran de fiecare data cand se lanseaza în goana pe strazile supra-aglomerate ale orasului.

 

Dar acest mesager pe doua roti, care e obisnuit sa-si riste viata, va pati de data aceasta ceva si mai grozav in ultima sa cursa, cand trebuie sa duca la destinatie un plic, în plina ora de varf. Aceasta ultima sarcina a zilei se va transforma într-o cursa nebuneasca intre viata si moarte, pe strazile din Manhattan.

 

 

-Sursa: cinemagia.ro

 

-Trailer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi pun mari sperante in filmul asta, vine cu o idee originala (parerea mea) si apreciez asta.In trailer arata bine...sper ca si filmul sa fie la fel de bun si sa nu ramana doar prezentarea de el.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Arata bine, sunt curios ce va fi de el. Sper sa fie cum imi pare mie din trailer, cu toate ca multe filme noi m-au dezamagit. Apropo, Alynn, elimina acea diacritica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

done, mersi ca m-ai anuntat :P , sunt convins ca nu ne va dezamagi acest film :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda nush am dat search .. da nu gaseste topicurile arhivate cred..

 

1596889265.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...