Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Marci

Patru stelisti au comis-o si isi pot lua adio de la Steaua!

Recommended Posts

Patru stelisti au petrecut in club, conform CanCan, iar lui Nikolici si lui Gabi Matei li s-a facut rau in drum spre casa.

Β 

patru-stelisti-au-comis-o-si-isi-pot-lua-adio-de-la-steaua-nikolici-surprins-intr-o-ipostaza-incredibila_size1.jpg

Β 

Β 

"Sambata seara, fotbalistii lui Reghe au iesit la club cu speranta ca se vor distra pe cinste. Petrecerea a fost intr-adevar una de pomina, insa finalul a fost de-a dreptul dezastruos. Nikolic, Martinovici, Gabi Matei si Mihai Costea au exagerat cu bautura. Nenumaratele pahare cu votca pe care le-au dat pe gat, s-au cerut afara chiar cand fotbalistii se indreptau catre casele lor. Matei si Nikolic au oferit un spectacol absolut grotesc, spre disperarea taximetristului in masina caruia se aflau.", noteaza Can Can.

Β 

Cei patru stelisti pot avea probleme in urma acestui eveniment, fiind stiut faptul ca patronul Stelei, Gigi Becali, nu tolereaza astfel de episoade.

Β 

Β 

Sursa: sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urat ce au facut.Merita pedepsiti crunt

Share this post


Link to post
Share on other sites

Incredibil ce se poate intampla, am vazut si unde si-au facut nevoile in acel clip si cum au putut sa vomite si se considera profesionisti, incredibil, doar noua!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce vomitau aman2 mai ales nikolic :)) parca era fantana arteziana =)) matei uda gardu sa rugineasca :)), ii rezolva becali imediat.. pacat de nikolic..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poi e chiar nesiptire sa te pisi pe gard la o biserica ... si nikolici sa vomite direct din taxy =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

E in timpul lor liber, fac ce vor. E aiurea, sa stea cineva sa te filmeze cum te imbeti si iti bagi degetele pe gat sa vomiti. Asta e, sunt barbati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exact cum a spus si porto este timpul lor fac ce vrea dar a cam exagerat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din cei patru fac pariu ca Nikolic va fi iertat , iar cel mai sigur va fi dat afara Martinovici deoarece el a mai comiso si la meciul cu , Copenhaga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E in timpul lor liber, fac ce vor. E aiurea, sa stea cineva sa te filmeze cum te imbeti si iti bagi degetele pe gat sa vomiti. Asta e, sunt barbati.

Macar tu te pricepi...

Exact cum a spus si porto este timpul lor fac ce vrea dar a cam exagerat

Cu ce au exagerat? Gerrard s-a imbatat ca porcul si a luat la bataie pe unii in discoteca si a stat o noapte in arestul politiei. A doua zi avea meci si ca sa vezi, a intrat titular si a jucat foarte bine.

Β 

Nu mai vorbiti aiurea. E timpul lor liber, sunt tineri, nu au masura si au baut mai mult decat trebuie. Acum nu trebuie trimisi la FC Avantu Prabusirea ca si-au facut de cap intr-o noapte in care probabil erau liberi.

Β 

Atata timp cat nu le afecteaza jocul nu vad de ce s-ar lua masuri. Au fost o gramada de fotbalisti betivi. Unul dintre cei mai mari fotbalisti ai Romaniei, Nicolae Dobrin, nu numai ca nu prea dadea pe la antrenamente ca statea prin carciumi, dar si cand avea meci, era bagat in teren sub influenta bauturilor alcoolice. Si s-a trezit o data un antrenor, la Campionatul Mondial din Mexic sa nu-l bage in echipa ca a baut cu o noapte inainte si din cauza asta nici n-am contat prin atac. Si nu Dobrin este singurul exemplu. John Terry, povestea Giovani Becali, ca isi stingea chistoacele de tigari in halba cu bere si o dadea pe toata pe gat. Si a doua zi la fel, avea meci. Si alte...si alte exemple.

Β 

Eu zic ca e important ce fac pe teren, nu in afara lui.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urat ce au facut.Merita pedepsiti crunt

Β 

Da , este urat ce au facut , da nici cum ai zis tu pedepsiti crunt .

Nu stiu cum poti sa gandesti , da are si ei o mare parte din vina cum ai zis si tu este foarte exagerat , antrenoru a spun ca vor primi o amenda . IDEM Radu (Eu zic ca e important ce fac pe teren, nu in afara lui.) , acuma cu gura pe ei , da cand a dat gol si steaua a castigat prin golu lui . niko sus niko jos .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Macar tu te pricepi...

Β 

Cu ce au exagerat? Gerrard s-a imbatat ca porcul si a luat la bataie pe unii in discoteca si a stat o noapte in arestul politiei. A doua zi avea meci si ca sa vezi, a intrat titular si a jucat foarte bine.

Β 

Nu mai vorbiti aiurea. E timpul lor liber, sunt tineri, nu au masura si au baut mai mult decat trebuie. Acum nu trebuie trimisi la FC Avantu Prabusirea ca si-au facut de cap intr-o noapte in care probabil erau liberi.

Β 

Atata timp cat nu le afecteaza jocul nu vad de ce s-ar lua masuri. Au fost o gramada de fotbalisti betivi. Unul dintre cei mai mari fotbalisti ai Romaniei, Nicolae Dobrin, nu numai ca nu prea dadea pe la antrenamente ca statea prin carciumi, dar si cand avea meci, era bagat in teren sub influenta bauturilor alcoolice. Si s-a trezit o data un antrenor, la Campionatul Mondial din Mexic sa nu-l bage in echipa ca a baut cu o noapte inainte si din cauza asta nici n-am contat prin atac. Si nu Dobrin este singurul exemplu. John Terry, povestea Giovani Becali, ca isi stingea chistoacele de tigari in halba cu bere si o dadea pe toata pe gat. Si a doua zi la fel, avea meci. Si alte...si alte exemple.

Β 

Eu zic ca e important ce fac pe teren, nu in afara lui.

Β 

Asa e. Ei sunt platiti pentru ce fac pe teren, nu in afara lui. Sunt criticati pentru ce fac in teren, nu in afara lui. Treaba lor cum isi petrec timpul liber, in club, la o shaorma ori in compania unor pi***te sau mai stiu eu in ce locuri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Urat din partea unor fotbalisti , oricum becali nu le face nimic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda ce pot sa zic,au borat,nu gluma 21.gif asta e acum pot,trece peste asta,nu esti barbart daca nu treci pin 1-2-3-4-5-6-7-8-9-10 betii 21.gif

S-au distrat si ei,bine rau de tot, oricum Nikolic e baiat bun si el are cu mingea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totul este scris de parca ar fi o mare tragedie..dupa parcursul excelent al Stelei de pana acum cred ca mertia si ei o noapte libera in care pot face ce vor, doar nu au vomitat la un meci sau cine stie ce..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai ce sa spun .... Nikolic parca zici ca era Fantana , dar este pacat pentru el !

Dar Matei , baiatul a revenit si el pe teren , nu prea a jucat extraordinar cu Copenhaga si deja a inceput sa traga pe gat .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi se pare aiurea ca sa tot umble cineva dupa tine sa vada tot ce faci , mai ales in timpul tau liber...E viata lui , face ce vrea,cand e la antrenament / meci isi vede de treaba lui.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...