Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BigBang

[Solved][Recomandare] Film-Actiune/Sport

Recommended Posts

Nick : BigBang

Genul filmului dorit : Actiune/Sport

Scurta descriere a filmului dorit : Filmul este unul mai vechi. Deci,sa va explic. Era un copil la scoala si era un pic mai retras de ceilalti copii. Adica,se juca mai tot timpu' singur si chestii deastea. Intr-o zi la scoala,acest copil s-a urcat intr-un copac iar alt copil care,cred ca avea ceva cu el a aruncat cu o piatra in acesta si a cazut jos,lovindu-se foarte tare la cap. Acesta avea nevoie de o operatie si operatia era foarte scumpa. Din ce mi-aduc aminte,mama acestuia avea un prieten care facea freerun(Parkour) . Acesta cand a auzit de situatie,el facand parte dintr-o echipa de parkour ,erau cred in jur de 6-7. Si ca sa faca rost de bani pentru copilul acela acestia incep sa fure de toti bogatasi. Erau foarte experimentati si echipati. Spargeau case si fura doar bani si bijuterii. Tin minte ca avea si o limita de timp pentru a le vinde si a castiga banii necesari. La sfarsit politia ii prinde si ei recunosc si marturisesc de ce au facut-o si tin minte ca le da drumu' dupaia. Cam atat imi amintesc,era un film foarte fain. Sper ca cineva sa ma ajuta si sa stie despre ce vorbesc. Multumesc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am gasit filmul. Am stat cam 2 ore sa-l gasesc,insa l-am gasit.

Imi cer scuze pentru topic,incercasem si inainte sa-l cauta dar fara folos,iar acum credeam ca ma puteti ajuta. Imi cer scuze din nou.

Se poate inchide topicul :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne-ai puatea spune si nou despre ce film este vorba ? Pare interesant din descrierea facuta de tine ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yamakasi. Este un film francez din 2001. Are si o a2a parte,insa la aceea nu m-am uita. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am gasit filmul. Am stat cam 2 ore sa-l gasesc,insa l-am gasit.

Imi cer scuze pentru topic,incercasem si inainte sa-l cauta dar fara folos,iar acum credeam ca ma puteti ajuta. Imi cer scuze din nou.

Se poate inchide topicul 1.gif

Β 

closed

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...