Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

OmuPower

Cedry2k - Sacrificii

Recommended Posts

Si gata! Cedry2k a declarat hotarat ca asta e ultimul lui material, solo sau cu trupa. De asemenea, concertul de la Silver Church ar putea fi ultimul concert Cedry2k din Bucuresti, pentru ca, din ianuarie, artistul nu mai sustine spectacole. Asa ca va asteptam la Silver Church pe 18 noiembrie ca sa va aratati respectul pentru o activitate care s-a desfasurat pe parcursul a 15 ani si cuprinde nu mai putin de 9 materiale (7 solo). Haideti sa ne regasim ,,Identitatea"!!!

 

Cedry2k-Sacrificii

 

-----------------------------------

 

Produsa de Domenik

Inregistrata la AHM Music Production

Mix/Master:Maidan

 

http://youtu.be/QJxEsMGai8w

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cedry2k este unul ce a schimbat viata multor oameni pot spune, i-a trezit la realitate si inca mult prea bine. Sunt mutumit ca am fost la macar unul din concertele sale ce au fost organizate in Bacau. Respect Cedry2k !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu frate dar am ceva cu omul asta (nu de rau). De la primul album de cand am inceput sa il ascult pur si simplu nu ma plictisesc. Pana la el imi placeau cei de la Parazitii si inca imi plac, dar de cand a aparut omul asta l-am trecut pe primul loc. Respect maxim Cedry2k.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa speram ca nu va fi ultimul, de prima oara cand a declarat ca va fi ultimul a mai lansat Colavorari 1 si 2 + 2 solo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cedry2k este un MC care merita respect maxim,versurile sale nu pot fii intelese de orice manelar,trebuie sa ai ceva in cap sa intelegi adevaratul sens al versurilor acestui artist.Cedry2k este MC-ul pe care ar trebui sa laude toata lumea nu ca pe Adrian Tutu ,,Eminem de Romania" care nici apa nu ii poate duce lui Cedry2k.Respect,pace!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...