Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stefan94

[News] GTA 5: Au inceput precomenzile

Recommended Posts

rhlk75.jpg

 

Grand Theft Auto V, jocul celor de la Rockstar Games, va fi lansat in primavara anului 2013 pentru PlayStation 3 si Xbox 360, dezvoltatorii anuntand ca acesta este deja disponibil pentru precomenzi in Statele Unite ale Americii si Marea Britanie.

 

Luand la puricat magazinele online, am aflat ca preturile afisate de retailerii de peste ocean sunt situate in jurul sumei de 60 USD (aprox. 215 RON), britanicii avand jocul la vanzare cu sume intre 40 si 45 lire (226 RON - 255 RON).

 

Inca nu a fost dezvaluita nicio vorba despre editia pentru PC, cei mai multi analisti fiind de pararea ca aceasta va ajunge pe rafturile magazinelor in sezonul de iarna din 2013.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am o curiozitate, daca va depasi vanzarile San Andreas-ului, anume 27,5 milioane bucati. :-?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am o curiozitate, daca va depasi vanzarile San Andreas-ului, anume 27,5 milioane bucati. 39.gif

 

Nu cred ca va depasi deoarece nu toti vor avea un PC care sa aibe cerintele minime excluzand PS3 sau Xbox 360, poate va depasi peste 5-6 ani ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca va depasi este bine , dar nu cred , dar nimeni nu stie vom vedea atunci !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow , nu prea este scump 2 milioane jumate este destul de accesibil . Dar pana apare pe PC ma voi multumii pe PS3. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...