Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Entity

Ibrahimovici a reusit EXECUTIA MILENIULUI in Suedia 4-2 Anglia! Vezi FOARFECA de la 30 de METRI

Recommended Posts

Zlatan Ibrahimovic a reusit un gol FANTASTIC. FENOMENAL. EXCEPTIONAL. Orice cuvant pare prea bland, daca este alaturat executiei cu care atacantul lui PSG a inchis tabela in meciul cu Anglia.

ย 

Englezii au fost la un pas sa le strice sarbatoarea suedezilor la meciul care a inaugurat noul stadion de 55.000 de locuri din Stockholm, "Friends Arena".

ย 

Anglia a fost condusa cu 1-0, dupa golul inscris de Ibrahimovici in minutul 20, insa a reusit sa intoarca scorul repede, in doar 18 minute.

ย 

Englezii au intrat la vestiare cu avantaj de un gol. In a doua repriza, pe teren a existat un extraterestru, care a reusit pana la final sa marcheze de trei ori.

ย 

Golul care a inscris tabela a fost reusit printr-o executie care nu s-a mai vazut pana acum in fotbal. Ceva absolut uluitor! Enjoy, pe repeat

http://www.youtube.com/watch?v=_6Xh2YFphR8

ย 

ย 

ย 

ย 

Sursa : www.sport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow wow wow ... Un gol incredibil , daca nu era la TV , pun pariu ca majoritatea spuneau ca e trucaj .. Oricum , bravo lui ... Un gol magnific :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce gol a dat omu lol :O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numai el era in stare de o astfel de executie. Cred ca a ridicat piciorul la 2 metri si ceva. Nici nu stiu cine ar incerca asa ceva... Cred ca este cel mai frumos gol pe care l-am vazut vreodata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow.Frumos gol,dupa cum spunea si Radu mai sus,numai el era in stare de o astfel de executie,la cat de nebun e...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A dat dovada ca e un mare atacant a fotbalului, merita toti bani pe care ii face, a dat dovada si de o gandire, altu daca era cred ca se intorcea si dupa suta ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am avut aceeasi reactie precum comentatorul " ahahahha ohohohohooh " :)) , incredibil , "Ibracadabra" ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

A avut o executie de mare fotbalist , ma bucur pentru el . Dar acum GARDOS & CHIRICHES sa nui fure executiile .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...