Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Marci

Încă o echipă dispare de pe harta Ligii 1

Recommended Posts

"Rapid va intra în insolvenţă! Trebuie să o cumpere cineva" Dragomir trage linie şi anunţă plecarea lui Copos

 

dumitru-dragomir.jpg?width=610

 

Rapid şi Dinamo au fost eliminate din sferturile Cupei, iar Dragomir le plânge de milă celor doi granzi din Bucureşti! Şeful de la Ligă anunţă plecarea lui Copos şi dezastrul Rapidului: "Va intra în insolvenţă"

 

Dragomir: "Copos va renunţa! Rapidul va intra în insolvenţă"

 

"Copos va renunţa, am informaţii. Rapidul va intra în insolvenţă. Dacă nu se găseşte cineva să cumpere echipa, Rapid nu va mai exista de la anul! Copos se retrage, nu mai bagă bani. Copos a merită felicitări, de 20 de ani ţine echipa pe banii lui", a declarat Dragomir la Sport.ro.

 

Nici Dinamo nu se simte bine: "Cred că sunt speriaţi"

 

"Cred că şi cei de la Dinamo sunt speriaţi. Îl văd pe Negoiţă capabil să conducă Dinamo, dar nu cred că Badea va renunţa. Săvulescu poate. Fotbalul din România e lovit din toate părţile. Numai la noi în ţară un fotbalist e obiect de inventar", a mai spus Dragomir.

 

Sursa: www.prosport.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niciodata nu cred ca se va intampla asta cu Rapid Bucuresti.E o echipa foarte iubita..nu are cum !

 

@ Eu sunt stelist , dar mi-ar pare rau sa se intample ceva grav cu aceasta echipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Copos nu va parasi Rapidul, insa daca nu se gaseste un cumparator sau macar un investitor el va mai plati decat salariile si atat, cat sa o tina vie pana la finalul sezonului, in rest isi va vedea de treaba lui.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...