Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BioH

eG TV - Blood's Gang Partea II-a

Recommended Posts

Titlu oficial: Blood's Gang Partea II-a

Data lansării: 23.12.2012
Gen: Acţiune

Durată: 04:01
Scurtă prezentare: Factiunea Bloods gang de cand joc pe acest server.Incepand cu xXxBladexXx Terminat cu GoTrullezZ

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iesit foarte frumos,felicitari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mersi.Sper sa mai raman bloods , sa vin si cu partea II-a

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare, felicitări, nu ştiam că te ştii cu "filmatu'".

Share this post


Link to post
Share on other sites

E frumos dar am un sentiment de "dejavoo"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deabia astept partea a-II-a :X:X . Felicitari pentru partea I .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heh , mai apar si eu pe acolo. Prea frumos era..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos clip.Vremuri:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos clip.Vremuri:)

 

Bine spus "Vremuri" Acum nu va mai fi lafel...

Ce as face sa dau timpul inapoi.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu va mai fi la fel deoarece majoritatea jucatorilor nu mai au aceiasi pofta de joc si acum umbla dupa bunuri materiale si atat.

Niciodata nu vor mai fi astfel de vremuri.

Felicitari pentru filmulet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video-ul e ok, dar Bloods nu mai cum a fost.

 

Dau doar un exemplu:

 

Inainte erau lideri Arms / Drugs / Whore... Acum toata lumea da Dropcar, in frunte cu lideru. De multe ori vad coloane de masini...

 

Pacat de farmecul factiunilor de DM care era inainte, cine stie cum se faceau dueluri C'z vs B'z cand erau lideri RazvanL si Jun10r, stiu despre ce vorbesc.

 

Mi se pare ceea mai mare prostie sa dai voie membrilor din Mafie / Gang sa fie CJ...

 

Pacat... eu sincer decat sa fiu membru in Gang sau Mafie cu job CJ, mai bine stau civil, ca tot CJ sunt.

 

Asta e parerea mea, nu fac ofense nimanui.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mna eu unul nam vazut nimic de pe vremea mea dar nici nu am avut o 'vreme a mea' pentru ca am fost lider putin deoarece a trebuit sa plec din Romania si PC nu aveam. Am fost fortat dar ma rog poate ne vom revedea pe samp sau nu. Ma bucur ca am fost lider la factiunea mea de suflet si ma bucur ca aici m-am retras. Respect tuturor membrilor Bloods trecut, prezent si viitor. B'z up C's down.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mna eu unul nam vazut nimic de pe vremea mea dar nici nu am avut o 'vreme a mea' pentru ca am fost lider putin deoarece a trebuit sa plec din Romania si PC nu aveam. Am fost fortat dar ma rog poate ne vom revedea pe samp sau nu. Ma bucur ca am fost lider la factiunea mea de suflet si ma bucur ca aici m-am retras. Respect tuturor membrilor Bloods trecut, prezent si viitor. B'z up C's down.

Nu conteaza cat ai stat. Conteaza clipele frumoase care au fost petercute in acea vreme ...Si membri care au fost. Niciodata nu va mai fi ce a fost.. Vad ca deja "prieteni" te mananca. Nici nu mai poti avea incredere in cineva. sau nu mai poti spune cuiva "prieten" pe aceasta comunitate...

Respect and Remember !

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...