Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sfranciog

eG TV - Review

Recommended Posts

Titlu oficial : ♥♫ For More Adrenaline Club ♫♥
Data lansării : 10/10/2011
Gen : Racing
Durată : 1:33
Scurtă prezentare : Acest videoclip reprezinta un scurt metraj al pasionatilor de masini .

 

 

Titlu oficial : ♥♫ Living the Dream ♫♥
Data lansării : 05.11.2011
Gen : Racing
Durată : 2:33
Scurtă prezentare : Este o combinatie intre free driving si un semi drift facut dupa muzica care este pe fundal.

 

 

Titlu oficial : ♥♫ Living the Dream 2 ♫♥
Data lansării : 05.01.2012
Gen : Stunt / Drama
Durată : 1:35
Scurtă prezentare : Este o poveste a unui motociclist care iubeste stuntul iar din cauza unui accident numai poate sa mearga .

 

 

Tin sa readuc aminte aceste frumoase filmari si realizari ale trecutului . Sper ca moderatorul acestei sectiuni sa nu se supere pe mine si sa inchida topic-ul pe motivul ca au mai fost postate in trecut , dar eu vreau sa readuc aminte trecutul si sa prezint aceste videoclipuri noilor jucatori , multumesc .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sfranciog, n-are nimic ca au mai fost postate, topicurile vechi au fost arhivate.

 

PS: Te invit sa te inscri in Video of The Year 2012 daca doresti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

wow cel mai tare a fost ultimu cu living the dream 2 :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iesit foarte frumos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super tari filmele , primu e preferatu meu :X , si acum imi amintesc in ziua cand filma imi cadea netu din 5 in 5 minute si trebuia sa iau un bullet sal tunez iar.

Respect sFr .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cat de frumos este, felicitari pentru munca depusa. Ar fi trebuit sa participi si tu la Video Of The Year. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cat de frumos este, felicitari pentru munca depusa. Ar fi trebuit sa participi si tu la Video Of The Year. 

 

Participa... doar ca toata lumea voteaza cel mai recent video, adica cel pe care l-au vazut. Intr-adevar e greu sa vizionezi 12 filmulete...

 

Pacat de ele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tin sa readuc aminte aceste frumoase filmari si realizari ale trecutului  :girl_cray2: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clipuri foarte frumoase,au iesit bestiale <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...